Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Aktualna oferta pełna hitów

Firma LEPIKO DEVELOPER Sp. z o.o. Sp. k. wie jak budować wygodne, solidne i cieszące się uznaniem klientów nieruchomości. Bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprawdzonych rozwiązaniach i materiałach pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. Jeżeli masz w planach zakup mieszkania, to sprawdź, jakie możliwości daje dostępna jeszcze oferta nieruchomości, wchodzących w skład inwestycji Osiedle Grafitowe IV.

Realizowane jest ono w podpoznańskim Skórzewie i bazuje na kameralnych budynkach wielorodzinnych, mieszczących w sobie lokale o dużym zróżnicowaniu powierzchni i układów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania 2- pokojowego, to możesz wybierać jeszcze pośród nieruchomości o powierzchni od 45,08 m2 do 57,82 m2. Rodziny i pary o wyższych wymaganiach, z pewnością zadowoli opcja mieszkań 3- pokojowych, które dostępne są jeszcze w powierzchni od 57,20 m2 do 67,24 m2. Rodziny oraz klienci o szczególnych potrzebach, zadowoli opcja mieszkania 4- pokojowego. W sprzedaży znajduje się ostatni tego typu lokal o powierzchni 73,17 m2.

Osiedlając się w dobrze nasyconym udogodnieniami infrastrukturalnymi Skórzewie, będziesz mógł prowadzić wygodne życie, w znacznie spokojniejszej atmosferze. Bliskość trasy S11 pozwoli szybko i sprawnie dojechać do centrum Poznania i swobodnie poruszać się po całym regionie. Postaw na kameralne osiedle w modnej zabudowie typu willa miejska i rozpocznij lepszą część swojego życia, przepełnioną komfortem i wysokim poczuciem bezpieczeństwa.