Autor: Dopoznania.pl
27 października, 2021Newsy

Apart Fort Górczyn – osiedle nowych domów w atrakcyjnej części Poznania

Apart Fort Górczyn to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, powstające przy ul. Wąwozowej w Poznaniu. Aktualnie trwa budowa I etapu inwestycji. Zgodnie z założonym harmonogramem nabywcy odbiorą klucze we wrześniu 2022 roku.

Klienci zainteresowani zakupem nowego domu na Górczynie wybierać mogą pomiędzy segmentami o powierzchniach od 116 do 133 m2. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w przemyślany sposób z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na parterze znajdzie się salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny, toaleta oraz przedsionek. Na piętrze rozmieszczone zostaną sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo domownicy zyskają poddasze, które zaaranżują według własnego pomysłu.

Apart Fort Górczyn to osiedle skrojone na miarę potrzeb klientów. Każdy nabywca bezpłatnie może „poprzestawiać” ścianki działowe,  a także dokonać zmian w rozmieszczeniu gniazdek, włączników, przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz grzejników. Ponadto za dodatkową opłatą deweloper daje możliwość:

  • wyboru wewnętrznej okleiny okien
  • wyboru sposobu otwierania drzwi balkonowych
  • montażu ogrzewania podłogowego
  • montażu rolet zewnętrznych (manualnych bądź elektrycznych)
  • montażu dodatkowych gniazdek (elektrycznych RTV), włączników
  • montażu dodatkowych punktów świetlnych

Nowa inwestycja przy ul. Wąwozowej w Poznaniu to nie tylko funkcjonalne zaprojektowane domy, ale także w pełni zagospodarowana przestrzeń wspólna. Nabywcy segmentów od dewelopera Aparton zyskają nieograniczony dostęp do obszernej strefy relaksu, która wzbogacona zostanie różnorodną roślinnością, wśród której nie zabraknie m.in. sosen, świerków, klonów, wiśni, klonów. Istotnym punktem zielonej części wspólnej będzie, posiadający niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Na uwagę zasługują także ławki, nowoczesne siedziska, oświetlenie, kosze na śmieci oraz inne elementy małej architektury.

Nowy dom w Poznaniu? Postaw na atrakcyjną cześć dzielnicy Grunwald i zamelduj się na osiedlu  Apart Fort Górczyn.