Autor: Dopoznania.pl
14 września, 2021Newsy

Apartamenty Bergera od EBF Development

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji dewelopera EBF Development. Realizowany na terenie Wildy, projekt Apartamenty Bergera, spełni oczekiwania nabywców, żyjących w rytmie dużego miasta. 7-kondygnacyjny budynek pomieści 134 mieszkania i apartamenty.

EBF Development to deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem. Na terenie Poznania jest inwestorem systematycznie rozbudowywanego osiedla Reduta Nowe Podolany. We wrześniu bieżącego roku spółka wprowadziła do sprzedaży najnowszy projekt, czyli Apartamenty Bergera.

W ramach tego przedsięwzięcia deweloper zrealizuje nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek przy ulicy Gothilifa Bergera. Jego oryginalna i wyrazista bryła z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem zabudowy Wildy.

Na nabywców czekają 134 lokale o zróżnicowanym metrażu. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Wildzie w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy komfortowymi „M” w układach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Powierzchnie oferowanych lokali mieszczą się w przedziale od 33 do 131 m2. W mieszkaniach na parterze pojawią się ogródki, a w pozostałych – balkony lub loggie. Dopełnieniem proponowanych lokali będą charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 m2. Warto zwrócić też uwagę na duże, panoramiczne przeszklenia, zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrza.

Apartamenty Bergera wyróżniać będą niezbędne na co dzień udogodnienia, wśród których wymienić można: podziemne hale garażowe, parking naziemny, cichobieżne windy, komórki lokatorskie. Ceny oferowanych mieszkań na Wildzie rozpoczynają się od 10.000 złotych brutto/m2, a planowane zakończenie realizacji to grudzień 2023 roku.

Mówiąc o zaletach nowej inwestycji dewelopera EBF Development nie można zapomnieć o lokalizacji. Apartamenty Bergera powstają na terenie jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Poznania. Wilda to miejsce, które umiejętnie łączy kontrasty, stając się w efekcie nowoczesnym i przyjaznym miejscem do życia. Z jednej strony mamy historię i tradycję, której symbolem jest kultowy już Rynek Wildecki, z drugiej zaś Wilda zachwyca modnymi restauracjami, barami i kawiarniami. A to wszystko w otoczeniu klimatycznych murali przeplatających się z wiekowymi kamienicami.

Na Wildzie wszystko jest pod ręką. W pobliżu ul. Bergera działają m.in. sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Ponadto dzielnica ta jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi częściami Poznania. Komunikacja miejska pozwala na dotarcie do praktycznie każdego zakątka miasta, a bliskość dworca PKP daje możliwość dalszych podróży.