Autor: Dopoznania.pl
6 marca, 2020Newsy

Apartamenty Esencja – coraz mniej wolnych mieszkań na Garbarach

Doskonała lokalizacja w samym centrum Poznania, wysoka jakość i szeroka oferta – wszystko to przekłada się na popularność nowych mieszkań na Garbarach, realizowanych w ramach inwestycji Apartamenty Esencja. Deweloper sprzedał już 75% apartamentów  - sprawdź ofertę i wybierz lokal na miarę Twoich potrzeb.

Budowane przez Echo Investment osiedle, dedykowane jest wszystkim miłośnikom wielkomiejskiego stylu życia. Oferowane w ramach Esencji mieszkania spełnią oczekiwania zarówno prywatnych, poszukujących własnych czterech kątów klientów, jak i osób, które chcą zainwestować posiadany kapitał i czerpać zyski z wynajmu nieruchomości.

Nabywcy zainteresowani nowymi mieszkaniami w tej części Starego Miasta, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Powierzchnie dostępnych aktualnie lokali mieszczą się w przedziale od 36,22 do 84,76 m2. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wśród wyróżników Apartamentów Esencja wskazać można nowoczesną architekturę, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaki i boksy rowerowe oraz przyjazny plac zabaw dla najmłodszych. Nie można zapominać o doskonałej lokalizacji. Dzięki centralnemu położeniu, nabywcy mieszkań od Echo Investment zyskają łatwy dostęp do rozwiniętej infrastruktury oraz kulturalno-rozrywkowej oferty Poznania. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, z Parkiem Cytadela na czele.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie od dewelopera.