Autor: Dopoznania.pl
21 stycznia, 2021Newsy

Apartamenty Górczyńska już w sprzedaży!

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Postaw na Apartamenty Górczyńska i zamelduj się w atrakcyjnej części dzielnicy Grunwald! Budowa inwestycji wystartowała w III kwartale 2020 roku i zgodnie z przyjętym harmonogramem potrwa do III kwartału 2022 roku. Za realizację projektu odpowiada deweloper Nest Development.

Zakup nowego mieszkania na Górczynie polecić należy klientom, którzy na pierwszym miejscu stawiają codzienną wygodę. W okolicy inwestycji przy ul. Górczyńskiej działają m.in.: sklepy, markety, stacje benzynowe, punkty usługowe, apteki, lokale gastronomiczne, kluby fitness, siłownie czy placówki edukacyjne. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala z kolei na sprawne przemieszczanie się po obszarze całego Poznania. Praktyczne zalety, wybranej przez Nest Development, lokalizacji nie oznaczają jednak rezygnacji z odrobiny spokoju w otoczeniu zieleni. W niewielkiej odległości od oferowanych nieruchomości położony jest Park Górczyński oraz Park Jana Kasprowicza.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. W ramach projektu Apartamenty Górczyńska oddane zostaną 43 mieszkania o powierzchni od 26 do 72 m2. Część lokali posiadać będzie loggie i tarasy. Warto dodać, że cena mieszkania zawiera koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że swoje miejsce znajdą tu nabywcy o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach – od singli po rodziny z dziećmi. Poza funkcjonalnymi mieszkaniami, deweloper przygotuje trzy lokale użytkowe, mieszczące się w przedziale od 56 do 85 m2.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz „M” skrojone na miarę Twoich potrzeb i zamieszkaj na Górczyńskiej.