Autor: Dopoznania.pl
24 listopada, 2021Newsy

Apartamenty Polna – Twój nowy adres w Poznaniu

Deweloper AFORTA.PL realizuje nową inwestycję mieszkaniową na poznańskich Jeżycach. Powstający u zbiegu ulic Polnej i Szamarzewskiego budynek polecić należy wszystkim osobom, które cenią wielkomiejskie udogodnienia i jednocześnie nie chcą tracić dobrego dostępu do terenów zielonych. Ze względu na atrakcyjną lokalizację, projekt Apartamenty Polna, spełni oczekiwania prywatnych inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.

W ramach kameralnej inwestycji na Jeżycach oddanych zostanie 19 mieszkań. Klienci zainteresowani Apartamentami Polna, wybierać mogą pomiędzy lokalami 1-, 2- i 3-pokojowymi. Oferowane „M” mieszczą się w przedziale od 31 do 71 m2. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zgodnie z planem, budynek zostanie oddany już w IV kwartale 2021 r.

Mówiąc o zaletach Apartamentów Polna nie można zapomnieć o lokalizacji. Jeżyce pochwalić się mogą doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Tu wszystko jest pod ręką! W okolicy ul. Polnej/Szamarzewskiego działają m.in. sklepy, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, placówki edukacyjne, siłownie. Ponadto dobry dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej pozwala na dobry dojazd co centrum i innych części miasta.