Autor: Dopoznania.pl
2 września, 2021Newsy

Apartamenty Polna – Twoje nowe mieszkanie na Jeżycach

Kameralna inwestycja przy skrzyżowaniu ulic Polnej i Szamarzewskiego już w sprzedaży! Apartamenty Polna polecić należy zarówno klientom poszukującym własnego mieszkania w atrakcyjnej części Poznania, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Za realizację projektu odpowiada AFORTA.PL.

Coraz więcej klientów decyduje się na zakup nowego mieszkania na Jeżycach. Trudno się temu dziwić. Dzielnica nieustannie się rozwija, oferując swoim mieszkańcom wszystko, co najlepsze. Jeżyce słyną z modnych restauracji i kawiarni, które przyciągają smakoszy z różnych zakątków miasta. Jeżyce pochwalić się mogą doskonale zorganizowaną infrastrukturą. Właściciele lokali przy ul. Polnej/Szamarzewskiego pod ręką mieć będą m.in. sklepy, markety, siłownie oraz placówki edukacyjne. Dużą zaletą jest również bliskość przystanków komunikacji miejskiej. Nie można zapomnieć o prawdziwym sercu dzielnicy – kultowym już Rynku Jeżyckim. Co istotne, wielkomiejski charakter inwestycji firma AFORTA.PL nie oznacza rezygnacji z zieleni. W okolicy Apartamentów Polna położony jest Ogród Botaniczny i Park Sołacki.

Przyjrzyjmy się bliżej samemu projektowi. Powstający u zbiegu ulic Polnej i Szamarzewskiego kameralny budynek pomieści 19 mieszkań dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kupujących. Najmniejsze z dostępnych lokali liczą 31 m2, z kolei powierzchnia największych dochodzi do 71 m2. Dzięki temu swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Ze względu na bliskość uczelni oraz dobry dostęp do centrum Poznania, zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Polna sprawdzi się także w przypadku osób, które chcą czerpać stałe i wysokie zyski z wynajmu.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz najlepsze rozwiązanie.