Autor: Dopoznania.pl
17 września, 2021Newsy

Apartamenty przy jeziorze – zamelduj się w Złotowie!

Wysoka jakość, funkcjonalne rozwiązania i sąsiedztwo jeziora – wszystko to i jeszcze więcej charakteryzuje nową inwestycję firmy Helt-Deweloper. Wielorodzinny budynek w Złotowie przy ul. Staszica spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Oferowana przez Helt-Deweloper inwestycja to wyjątkowy punkt na mapie wielkopolskich nieruchomości. W ramach projektu zrealizowany został 3-kondygnacyjny kameralny budynek, mieszczący łącznie 19 mieszkań, w tym lokale parterowe z prywatnymi ogródkami. Jak przystało na tego inwestora, budynek wykonany został przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zapewniających solidną konstrukcję oraz wyciszenie. Z myślą o wygodzie mieszkańców, w ramach Apartamentowca przy jeziorze miejskim w Złotowie przygotowane zostały dwie cichobieżne windy oraz podziemna hala garażowa.

Oferowane przez Helt-Deweloper nieruchomości to mieszkania bezczynszowe, co pozwala na reale oszczędności. Miesięczny koszt „M” w zależności od metrażu wynosi około 100 zł i obejmuje: fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie klatek i obejścia oraz administrację. To nie koniec korzyści! Do każdego mieszkania Helt-Deweloper dokłada komórkę GRATIS!

Nowe mieszkanie w otoczeniu natury? Postaw na Apartamentowiec przy jeziorze miejskim w Złotowie!