Autor: Dopoznania.pl
20 maja, 2021Newsy

Ataner buduje na Grunwaldzie – zamelduj się na Świerzawskiej!

Nowa inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Świerzawskiej 4, to kolejny projekt, znanego na poznańskim rynku nieruchomości, dewelopera Ataner. Propozycja ta skierowana jest do klientów, poszukujących wygodnego mieszkania w atrakcyjnej części dzielnicy Grunwald. Na nabywców czekają lokale o zróżnicowanych układach, dopasowane do indywidualnych preferencji kupujących. Zakończenie realizacji zaplanowano na III kwartał 2023 roku.

Świerzawska 4 to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Grunwaldu. W ramach projektu dewelopera Ataner powstaną dwa budynki wielorodzinne, mieszczące łącznie 289 lokali, liczących od 26 do 100 m2. Oferowane „M” zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów i tarasów. Parterowe części budynków zajmą sklepy i punkty usługowe. Warto zwrócić również uwagę na ciekawie zaplanowane części wspólne. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną m.in.: podziemna hala garażowa, plac zabaw oraz centrum sportowe z siłownią.

Świerzawska 4 będzie mogła pochwalić się wyjątkowym sąsiadem – Laskiem Marcelińskim. Przestrzeń ta stwarza idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu, zarówno w aktywnej, jak i bardziej leniwej formie. Na terenie Lasku Marcelińskiego znaleźć można staw, place zabaw oraz miejsce na ognisko. Bliskość zieleni nie oznacza jednak rezygnacji z dostępu do rozbudowanej infrastruktury. W okolicy ulicy Świerzawskiej działają m.in.: punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, lokale gastronomiczne, siłownie i kluby fitness, przychodnie, apteki.

Postaw na miejski komfort w nowoczesnym wydaniu. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Ataner i wybierz skrojone na miarę Twoich potrzeb nowe mieszkanie na Grunwaldzie.