Autor: Dopoznania.pl
8 lipca, 2022Newsy

Atrakcyjna oferta mieszkań na Zawadach

Szeroki wybór metraży, dopasowanych to indywidualnych potrzeb kupujących, to jeden z czynników, który wpływa na atrakcyjność oferty. Doskonale wie o tym firma Quadro Development, która realizuje aktualnie projekt Rynek Wschodni. Dowiedz się więcej na temat nowej inwestycji na Zawadach i zamieszkaj w ciekawej lokalizacji blisko Ronda Śródka.

Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania, skrojonego na miarę Twoich potrzeb, a do tego zależy Ci na miejscu, które łączy spokój z dobrym dostępem do centrum Poznania, trafiłeś pod właściwy adres! W aktualnej ofercie sprzedaży Rynku Wschodniego znaleźć można lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowe. Najmniejsze mieszkania liczą niespełna 38 m2, a metraż największych dochodzi do 89 m2. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno singiel, para, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi.

Warto dodać, że mieszkania na Rynku Wschodnim wyróżnia podwyższony standard, obejmujący m.in. videodomofony, czy rolety w oknach lokali parterowych. Równie atrakcyjnie prezentują się kompleksowo zaprojektowane części wspólne. Teren nowej inwestycji na Zawadach zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg i chodników. Nie zabraknie także, podnoszących codzienny komfort, elementów małej architektury. Całości dopełni osiedlowa zieleń.

Zamieszkaj w atrakcyjnej części Poznańskiego Nowego Miasta! Skontaktuj się z biurem sprzedaży Quadro Development i wybierz rozwiązanie dopasowane to Twojego stylu życia.