17 stycznia, 2019Strona główna

Atrakcyjny wybór mieszkań

Deweloper Konstans rozpoczął sprzedaż mieszkań, dostępnych w ramach inwestycji Grochowska 75/77. Wybór dostępnych lokali jest szeroki, w związku z czym, z łatwością znajdziesz nieruchomość, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Deweloper Konstans

rozpoczął sprzedaż mieszkań, dostępnych w ramach inwestycji Grochowska 75/77. Wybór dostępnych lokali jest szeroki, w związku z czym, z łatwością znajdziesz nieruchomość, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Oprócz dużej różnorodności lokali, nieruchomość ma do zaproponowania dobrą pod względem komunikacyjnym oraz infrastrukturalnym lokalizację. Dzielnica Praga – Południe dynamicznie się rozwija i odzyskuje swój dawny blask, przyciągając coraz szersze grono klientów, ceniących niebanalną atmosferę tej części miasta.

Grochowska 75/77 to nowoczesna kamienica o estetycznej formie architektonicznej, która posiada parter z lokalami użytkowymi oraz pięć kondygnacji mieszkalnych. Klienci mogą wybierać pośród lokali 2-, 3- i 4- pokojowych, których powierzchnia waha się od 32,74 m2 do 87,61 m2. Z powodzeniem więc, odnajdą się tutaj zarówno single, pary w różnym wieku jak i rodziny, pożądające należytej przestrzeni. Ceny wahają się od 7 800 zł/m2 do 9 150 zł/m2. Nowoczesny projekt budynku bazuje na funkcjonalnie zaprojektowanych układach mieszkań, zapewniając swobodę aranżacyjną, nawet przy małych powierzchniach.

Wygodna odległość od centrum oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, umożliwiają bezproblemowe korzystanie z licznych udogodnień, jakie ma do zaproponowania stolica. Niezbędna na co dzień infrastruktura, znajduje się w najbliższym sąsiedztwie – sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, placówki oświatowe, ośrodek zdrowia, kościół, apteki czy tereny rekreacyjne ułatwiają prowadzenie miejskiego stylu życia.