Autor: Dopoznania.pl
22 stycznia, 2021Newsy

Atrakcyjny wybór mieszkań na Zawadach

Planujesz zakup mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na lokalizacji, która połączy codzienną wygodę, bliskość centrum i odrobinę spokoju? Zamelduj się na ulicy Smolnej! To właśnie tam powstaje kolejny, siódmy już etap inwestycji dewelopera Spravia.

W ramach najnowszej fazy budowy Osiedla Na Smolnej, oddanych zostanie 156 funkcjonalnych mieszkań, liczących od 31 do 100 m2. Szeroki wachlarz rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kawalerki oraz komfortowe układy 2-pokojowe polecić należy w szczególności singlom oraz parom, z kolei z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi zrealizowane zostaną mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe. W zależności od położenia, każde „M” zyska balkon, loggię lub ogródek. Cechą wspólną wszystkich oferowanych nieruchomości są funkcjonale rozkłady, dzięki czemu przyszli domownicy bez problemu dostosują wnętrze do własnych oczekiwań i stylu.

Osiedle na Smolnej oferuje także udogodnienia, które podniosą codzienną wygodę. Do dyspozycji będą tu m.in. hala garażowa, rowerownia, wózkarnia oraz komórki lokatorskie. Całość uzupełnią trzy rekreacyjne, zielone dziedzińce.

Zakup mieszkania w tej części Nowego Miasta polecić należy miłośnikom życia w dużym, dynamicznym mieście. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej pozwala na swobodne przemieszczanie się po terenie całego Poznania. Na wyciągnięcie ręki jest tu także centrum z całą bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową.

Przyjrzyjmy się bliżej sąsiedztwu nowych mieszkań od dewelopera Spravia. W okolicy ulicy Smolnej działają m.in. sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią, położone w niewielkiej odległości teren rekreacyjne: Jezioro Maltańskie, Park Szelągowski czy Pak Cytadela.

Według przyjętego harmonogramu, budowa VII etapu Osiedla na Smolnej zakończy się w III kwartale bieżącego roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz najlepsze rozwiązanie i wprowadź się na Zawady.