Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Atrakcyjny wybór nowych mieszkań na Jeżycach

Planujesz zakup nowego mieszkania na Jeżycach w Poznaniu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości? Postaw na Fammę Dąbrowskiego i miej wszystko pod ręką! Zgodnie z przyjętym harmonogramem budowa inwestycji zostanie zamknięta w II kwartale 2022 roku.

Powstający przy ul. Dąbrowskiego projekt zakłada realizację budynku wielorodzinnego w kształcie litery L, w którym docelowo znajdą się 272 mieszkania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb kupujących. Deweloper Budimex Nieruchomości zaplanował lokale w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, których powierzchnie mieszczą się w przedziale od 22 do 87 m2. Każde z oferowanych mieszkań zyska powierzchnię dodatkową w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Klienci mogą także skorzystać z wygodnej opcji wykończenia lokum pod klucz.

Famma Dąbrowskiego to również dobrze przemyślane części wspólne. Na terenie inwestycji znajdą się m.in.: miejsca garażowe i naziemne, punkty do ładowania samochodów elektrycznych, schowki lokatorskie, rowerownia, zielony skwer dla mieszkańców. Aby podnieść poziom bezpieczeństwa, deweloper zdecydował się na częściowe ogrodzenie terenu osiedla, ochronę oraz monitoring.

Zakup nowego mieszkania na Jeżycach polecić należy klientom, pragnącym cieszyć się na co dzień miejski komfortem, w najlepszym tego słowa znaczeniu. W okolicy Fammy Dąbrowskiego znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, kultowy Rynek Jeżycki, usługi, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Całość uzupełniają modne kawiarnie i lokale gastronomiczne oraz miejsca związane z kulturą, takie jak Kino Rialto czy Teatr Nowy. Co istotne, Jeżyce są również doskonale skomunikowane z centrum i innymi częściami Poznania.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Budimex Nieruchomości, zapytaj o aktualną ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie.