Autor: Dopoznania.pl
3 marca, 2021Newsy

Atrakcyjny wybór nowych mieszkań na Piątkowie

Planujesz zakup nowego mieszkania na Piątkowie? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Poznaj projekt ST_ART Piątkowo. Budowa, oferowanej przez Nickel Development inwestycji, zostanie zakończona w III kwartale 2021 roku. Na nabywców nadal czekają komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Możliwość wykończenia pod klucz.

Realizowane przy ulicy Lechickiej przedsięwzięcie obejmuje budowę wysokiego, 15-piętrowego budynku, mieszczącego w sumie 233 mieszkania. Z myślą o indywidulanych potrzebach kupujących, deweloper zaplanował lokale mieszczące się w przedziale od 34 do 92 m2. Nie zabraknie tu kawalerek oraz mieszkań  w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. W ramach inwestycji oddana zostanie także 2-poziomowa hala garażowa, miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, parking zewnętrzny, miejsca na rowery.

Oferowane w ramach ST_ART Piątkowo mieszkania wyróżnia funkcjonalny projekt. W każdym lokalu przy drzwiach wejściowych oraz w sypialni zaplanowano miejsca na szafy, a dobrze przemyślane kuchnie pozwolą wygospodarować miejsce na stół jadalny (nawet w najmniejszych z proponowanych mieszkań!). Na uwagę zasługują także wysokie okna, zapewniające dobre doświetlenie wnętrza. W przypadku mieszkań usytuowanych na wyższych piętrach, dodatkową korzyścią będzie atrakcyjny widok na panoramę miasta. Kolejną zaletą nowych mieszkań na Piątkowie od Nickel Development jest wysoki poziom akustyki, zagwarantowany przez grube na 24 cm ściany oraz trzyszybowe okna.

Mówiąc o zaletach inwestycji ST_ART Piątkowo nie można zapomnieć o lokalizacji. Piątkowo to dzielnica łącząca w sobie codzienną wygodę z odpowiednią dozą spokoju. W pobliżu projektu znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia czy przystanki komunikacji miejskiej.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Nickel Development i odbierz klucze jeszcze w tym roku!