20 lutego, 2019Strona główna

Bądź dobrym sąsiadem!

Czy wiesz, że zapraszając znajomego bądź kogoś z rodziny do skorzystania z oferty osiedla RED Park III etap, możesz otrzymać bon podarunkowy, dostępny w ramach programu lojalnościowego? To rozwiązanie atrakcyjne ze względu na dwie kwestie – po pierwsze otrzymasz nagrodę, po drugie możesz mieć wpływ na to, kto będzie Twoim sąsiadem.

Program skierowany jest do dotychczasowych klientów, którzy zdecydowali się zamieszkać na osiedlu, realizowanym przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o. Jeżeli polecą inwestycję swoim znajomym bądź rodzinie, mogą liczyć na nagrodę w postaci bonu podarunkowego Sodexo. Jego wartość wynosi 500 złotych a warunkiem otrzymania jest podpisanie umowy deweloperskiej, przez osobę z polecenia. To nie wszystko. Ten atrakcyjny bon dostanie także kupujący lokal.

Jak podaje deweloper, aż 50% mieszkań, sprzedanych w ramach inwestycji, znalazło swoich nabywców na zasadach rekomendacji. To najlepszy dowód na ich wysoką jakość, która przekonuje, nawet najbardziej wymagających klientów.

Obecnie, w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 39,3 m2 do 61 m2. Oferują one układ 2- lub 3- pokojowy. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to II kwartał 2019 roku. Masz więc już niewiele czasu, by zaprojektować swoją przyszłość bądź pomóc znajomym w znalezieniu idealnego lokum.