Autor: Dopoznania.pl
15 marca, 2019Zakup inwestycyjny

Bezpieczna inwestycja- czyli mieszkania na wynajem

Długoterminowa bezpieczna lokata? Czy szybszy zysk i większe ryzyko? Znamy wiele możliwości lokowania gotówki celem jej pomnożenia jednak najbezpieczniejszą znaną nam formą inwestowania jest zakup mieszkania. To obecnie najpopularniejszy, ale również najbezpieczniejszy sposób na pomnożenie pieniędzy. Oczywiście obarczone dużym ryzykiem fundusze inwestycyjne kuszą możliwością dużego ryzykownego zysku nie tracąc przy tym swoich sympatyków. My stawiamy jednak na nieruchomości.

W związku z tym mamy przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę inwestycyjną, dzięki której zakup mieszkania na Osiedlu Poznańskim okaże się atrakcyjną decyzją finansową. Zwłaszcza, że w związku z dynamicznymi zmianami na rynku nieruchomości postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów. Z myślą o nich deweloper przygotował specjalną ofertę mieszkaniową z 10-procentowym rabatem.

Co tak naprawdę zyskują inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup nowego mieszkania na Osiedlu Poznańskim w Czapurach? Otóż przede wszystkim oszczędzimy ich czas i pieniądze. Warto bowiem zwrócić uwagę na prognozy, które pojawiły się w końcówce 2018 roku, a które dziś potwierdzają eksperci rynku nieruchomości. W 2019 roku maleje liczba mieszkań na rynku pierwotnym. Powodów można dopatrywać się zarówno w kłopotach na rynku materiałów budowlanych, czy problemach z dostępnością pracowników, ale zmniejsza się także bank ziemi. Połączenie tych czynników wpłynie na problem z dostępnością mieszkań, ale także ich ceny. Tymczasem my oferujemy mieszkania w cenie z 2018 roku i to z 10-procentowym rabatem dla osób płacących gotówką.

Oczywistym jest też, że mieszkania kupowane pod wynajem lub  w celu ich dalszej sprzedaży powinny cieszyć się dogodną lokalizacją. Osiedle Poznańskie od ścisłego centrum dzieli jedynie 10 kilometrów i dogodny dojazd, a przy tym mieszkania powstają na skraju lasu Nadleśnictwa Babki.

Natomiast dzięki atrakcyjnym cenom możecie Państwo nabyć więcej niż jedno mieszkanie, co będzie generowało jeszcze większy zysk. Takie rozwiązanie ma także ogromny atut związany z dopełnieniem formalności. Dokonanie transakcji u jednego dewelopera jest bardziej komfortowe, ale też prostsze.

Warto podkreślić, że inwestycja w nieruchomości to obecnie najpewniejsza inwestycja, w dodatku przyszłościowa. Średnie ceny najmu na rynku najmu są coraz wyższe, ale z punktu widzenia właściciela nieruchomości, by móc podnosić czynsz za dane mieszkanie należy stale je ulepszać. Tymczasem mieszkania na Osiedlu Poznańskim to mieszkania z rynku pierwotnego – wykonane z dobrej jakości materiałów, w nowej technologii. Ponadto zainteresowanych odsprzedażą nieruchomości informujemy, że obserwujemy wzrost wartości naszych mieszkań. Od rozpoczęcia inwestycji ceny wzrosły o ponad 15 %. Analizując więc mocne strony  takiego rozwiązania deweloper przygotował unikatową ofertę inwestycyjną.

Mieszkania 2-pokojowe już za 137 tys. zł

Mieszkania 3-pokojowe już od 152 tys. zł

Mieszkania 4-pokojowe już za 238 tys. zł