Autor: Dopoznania.pl
8 maja, 2020Newsy

Bezpieczny powrót do normalności: biura sprzedaży Duda Development znów otwarte

Duda Development ma przyjemność poinformować, że od poniedziałku 4 maja biura sprzedaży znów są otwarte. Jednocześnie w trosce o zdrowie swoje i klientów, deweloper dba o zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Zachęcamy do lektury wywiadu z dyrektor ds. sprzedaży Martą Kasprzak, która powiedziała kilka słów na temat tego, w jaki sposób Duda Development przygotowuje się na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości.

Ponowne otwarcie biur sprzedaży to duży krok na drodze do normalnego funkcjonowania. Jak do tego podchodzicie?
Marta Kasprzak: Stawiamy na stopniowe otwieranie placówek. Poznańskie biuro przy Palacza 144 oraz biuro w Łodzi przy Kilińskiego 138 będą otwarte codziennie, od poniedziałku do piątku, od 9 do 17. Dom pokazowy na osiedlu Nowe Złotniki będzie czynny przez trzy dni w tygodniu: we wtorki, środy i czwartki, w tych samych godzinach. 

Czyli funkcjonowanie tych biur będzie okrojone o połowę?
M.K.: Nie, w inne dni i nawet po godzinach pracy biura nadal można się z nami spotkać, ale trzeba umówić się telefonicznie.

Czy w takim razie w inne dni można wejść tak po prostu, z ulicy?
M.K.: Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników każda wizyta musi być umawiana i potwierdzana. To pozwoli nam na zdezynfekowanie kluczowych powierzchni w biurze oraz zapobiegnie kontaktowi z osobami innymi niż załoga biura.

Jakie będziecie stosować środki bezpieczeństwa?
M.K.: Poza telefonicznym umawianiem spotkań oraz dezynfekcją powierzchni oferujemy naszym klientom bezpłatne środki ochrony osobistej: maseczki i rękawiczki jednorazowe oraz płyny antybakteryjne.

Czy otwarcie biur oznacza, że rezygnujecie ze zdalnych sposobów komunikacji z klientami?
M.K.: Oczywiście, że nie! Każdy z naszych klientów, który woli załatwić wszystkie możliwe formalności bez wizyty w biurze, nadal może to zrobić. Wciąż też możliwe będzie zdalne oprowadzanie po inwestycjach, na których teren można już wejść.

Podsumujmy więc: umawianie wizyt, dezynfekcja, środki ochrony. Czy jest coś jeszcze, o czym powinni wiedzieć klienci biur przed otwarciem?
M.K.: Serdecznie zachęcam do oglądania naszego cyklu edukacyjnych vlogów z cyklu #zachowaj_dystans, które dostępne są na YouTube’ie i na naszej stronie internetowej. Można tam uzyskać odpowiedzi na wiele popularnych pytań, co pozwoli lepiej przygotować się do wizyty!

Poznaj bliżej: Nowe Złotniki, Fyrtel Wilda