Autor: Klaudia
27 lutego, 2019Newsy

Blisko zieleni, blisko centrum – połączenie doskonałe

Nie pozwól sobie wmówić, że życie w wygodnej odległości od centrum, musi oznaczać rezygnację z codziennego kontaktu z naturą. Stawiając na Służewiec możesz umiejętnie połączyć te dwie korzyści, ciesząc się jednocześnie doskonale rozwiniętą infrastrukturą w najbliżej okolicy oraz dobrą siecią połączeń komunikacji publicznej. Potrzebujesz czegoś więcej?

Osiedle Murapol Atrium Służewiec zapewnia wysokiej jakości mieszkania o funkcjonalnych układach. Projekt wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz efektownymi, zielonymi dziedzińcami. Łącznie w inwestycji znajdzie się 488 lokali mieszkalnych oraz 14 usługowych. Duża różnorodność w zakresie ich powierzchni – od 26 m2 do 128 m2 zadowoli szerokie grono klientów.

Osiedlając się w tej części Warszawy, będziesz mógł cieszyć się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, bliskością centrum biznesowego oraz łatwością dojazdu do centrum miasta. Dla osób często podróżujących samolotami, bliskość lotniska także będzie stanowiła niezaprzeczalny atut. Liczne parki z atrakcyjnie rozwiniętą infrastrukturą czy tor wyścigów konnych, tworzą odpowiednie zaplecze rekreacyjne. Zróżnicowane palcówki oświatowe, zadowolą rodziny oraz młode osoby, które kupują mieszkanie z perspektywą posiadania dzieci. Komfortową codzienność w otoczeniu bogatej oferty udogodnień docenią także seniorzy.

Zaufaj doświadczonemu deweloperowi Murapol S.A., który doskonale orientuje się w tendencjach rynkowych i postaw na wysoką jakość.