Autor: Dopoznania.pl
28 lipca, 2021Newsy

Bookowska 18 rośnie w oczach. Odbiór mieszkań jeszcze w tym roku!

Lato sprzyja postępom prac na placu budowy przy ulicy Bukowskiej 18 w Poznaniu. To tam powstaje nowa inwestycja dewelopera Monday Development Sp. z o.o. Na klientów zainteresowanych nowymi mieszkaniami na Grunwaldzie czekają lokale o zróżnicowanych metrażach i układach. Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!

Inwestycja mieszkaniowa Bookowska 18 nabiera kształtów. Jak informuje deweloper Monday Development Sp. z o.o., podziwiać można już gotowe konstrukcje budynków, które osiągnęły swoje docelowe wysokości. Aktualnie prowadzone prace skupiają się na montażu instalacji wewnętrznych oraz stolarki okiennej. Ponadto stawiane są ścianki działowe, a od strony ul. Bukowskiej rozpoczęły się prace na elewacji. Zakończenie budowy zapowiedziano na końcówkę bieżącego roku. Z kolei przekazanie kluczy do rąk nabywców nastąpi w grudniu.

Bookowska 18 jest zatem doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą przywitać nowy rok we własnych czterech kątach. Klienci zainteresowani inwestycją firmy Monday Development wybierać mogą pomiędzy funkcjonalnymi mieszkaniami 3- i 4-pokojowymi. Ich metraż waha się od 66,97 do 99,77 m2. Każdy z oferowanych lokali zyska atrakcyjną powierzchnię dodatkową. W zależności od usytuowania na planie budynku będzie balkon, loggia lub ogród z tarasem.

Nowa inwestycja przy ul. Bukowskiej w Poznaniu to nie tylko komfortowe mieszkania. Deweloper zadba także o szereg udogodnień, takich jak: winda, boksy rowerowe, parking podziemny czy lokale handlowo-usługowe. We wnętrzach budynków oraz częściach wspólnych znajdą się biblioteczki.

Dodając to tego atrakcyjną lokalizację, łączącą bliskość zieleni z dobrym dostępem do centrum, otrzymujemy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkania na Grunwaldzie.