Autor: Dopoznania.pl
5 marca, 2020Newsy

Brzozowe Parcele – wybierz nowy dom blisko natury

Brzozowe Parcele w Miękowie k. PoznaniaPoszukujesz nowego domu w pobliżu Poznania? Chętnie zamienisz wielkomiejski zgiełk na sąsiedztwo zieleni? Osiedle Brzozowe Parcele spełni Twoje oczekiwania! Sprawdź ofertę nowych domów w okolicy Puszczy Zielonki.

Osiedle Brzozowe Parcele zlokalizowane jest w miejscowości Miękowo, w gminie Czerwonak. Inwestycja poszczycić się może przepięknym usytuowaniem, blisko Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, będącego kompleksem leśnym, który cechują nie tylko duże wartości przyrodnicze, ale także dydaktyczne i naukowe. Tak wyjątkowe sąsiedztwo gwarantuje cieszę, spokój, możliwość codziennego relaksu na łonie natury, a także, co Brzozowe Parcele w Miękowie k. Poznaniarównie ważne brak wysokiego stężenia spalin.

Podmiejska, pełna zieleni lokalizacja nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Gmina Czerwonak, gdzie położone jest Osiedle Brzozowe Parcele, to jedna z najlepiej rozwijających Brzozowe Parcele w Miękowie k. Poznaniasię gmin w okolicach Poznania. Nie brakuje tu m.in. sklepów czy placówek edukacyjnych. Ponadto w pobliżu Miękowa położona jest miejscowość Koziegłowy, gdzie znaleźć można np. szkołę podstawową, przedszkola, kompleks Akwen oraz różnego rodzaju sklepy.

Zakup nowego domu z ogrodem w inwestycji Brzozowe Parcele polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi. Duże, przestronne wnętrza oraz własny kawałek zieleni sprawią, że wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się swobodą i komfortem.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowy dom od dewelopera.