Autor: Dopoznania.pl
25 września, 2020Zakup inwestycyjny

Budimex z atrakcyjną ofertą mieszkań na poznańskiej Łacinie

Polanka Niemena to nowy projekt dewelopera Budimex Nieruchomości. Inwestycja realizowana jest na terenie poznańskiej Łaciny – w miejscu, które w harmonijny sposób łączy typowo miejskie udogodnienia z zielonym sąsiedztwem i odpowiednią dozą spokoju.

Powstający przy ulicy Niemena w Poznaniu budynek pomieści 294 funkcjonalne mieszkania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów, deweloper przewidział szeroką gamę dostępnych układów i metraży. Powierzchnie oferowanych lokali mieszczą się w przedziale od 31 do 111 m2. Singlom oraz parom polecić należy komfortowe kawalerki i mieszkania 2-pokojowe. Dla osób potrzebujących większej przestrzeni, doskonałym rozwiązaniem będą 3- i 4-pokojowe „M”. Z kolei na rodziny wielodzietne oraz miłośników naprawdę dużych powierzchni czekają mieszkania 5-pokojowe. Każdy lokal posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci ogródka, balkonu lub tarasu.

Z myślą o codziennym komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o spore odległości pomiędzy poszczególnymi częściami budynku. Ponadto na terenie osiedla znajdą się części wspólne sprzyjające rekreacji oraz sąsiedzkiej integracji. Do dyspozycji będą m.in. ławki, leżaki oraz urządzenia do ćwiczeń.

Polanka Niemena pochwalić się może także doskonałą lokalizacją. Deweloper postawił na atrakcyjną część Nowego Miasta, która łączy w sobie wiele zalet. Nabywcy mieszkań na Łacinie w Poznaniu będą mogli cieszyć się łatwym dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Sklepy, centra handlowe, usługi, komunikacja miejska, siłownie – tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Na uwagę zasługuje również szeroki wybór placówek edukacyjnych, co czyni z mieszkań przy ulicy Niemena rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi.

Z drugiej zaś strony, wybrana przez Budimex Nieruchomości, lokalizacja ma także zielone oblicze. Nieopodal budynku położone jest Jezioro Maltańskie wraz z całym zapleczem rozrywkowo-sportowym. To doskonała wiadomość zarówno dla miłośników joggingu, jak i amatorów relaksujących spacerów czy pikników.