Autor: Dopoznania.pl
18 maja, 2020Newsy

Budnex wspiera szpitale w sześciu miastach

Firma deweloperka Budnex przekazała blisko 180 tys. zł na walkę z pandemią koronawirusa. Pieniądze trafiły do szpitali i instytucji w sześciu miastach, w których deweloper realizuje swoje inwestycje. Dzięki pomocy gorzowskiego inwestora, zakupiono blisko około 9 tys. sztuk środków ochrony osobistej, w tym: maseczki chirurgiczne, maseczki z filtrem FF92, kombinezony oraz zapas płynu do dezynfekcji i rękawiczek.

Deweloper chce pomóc chorym, a także w symboliczny sposób podziękować medykom za ich zaangażowanie w walce z COVID19. Zakupione środki trafiły do Gorzowa, Poznania, Szczecina, Zielnej Góry, Kołobrzegu, Dziwnowa oraz Dziwnówka. - Nadzwyczajna sytuacja z jaką mamy do czynienia aktualnie w Polsce wymaga zdecydowanych kroków. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wsparciu małych ojczyzn, których czujemy się częścią przez lata działalności deweloperskiej w danych miastach – mówi Krzysztof Nuckowski,  Prezes Budnex – Dla każdego z miast, w którym mamy swoje biuro sprzedaży, przeznaczyliśmy 30 tys. zł na walkę z rozprzestrzenianiem się COVID 19. Pracownicy nawiązali współpracę z lokalnymi placówkami, które mogą potrzebować wsparcia. W śród nich znalazły się Szpitale, oddział Pogotowia Ratunkowego czy Ośrodek Pomocy Społecznej. Każda z jednostek mogła zamówić najpotrzebniejsze artykuły ochrony osobistej. W sumie na ten cel w przeznaczyliśmy blisko 180 tys. zł – dodaje.

Potrzeby szpitali i obdarowanych podmiotów były zbliżone w całej Polsce. Przekazano przede wszystkim: maseczki chirurgiczne, maseczki z filtrem, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, kombinezony ochronne raz termometry.

Deweloper nie zapomina również o zdrowiu i bezpieczeństwie swoich klientów. Poza działaniami charytatywnymi Budnex wprowadził nowe procedury obsługi kupujących nowe mieszkania. – Zainteresowani mieszkaniami w każdej z lokalizacji mogą porozmawiać ze sprzedawcą przez komunikator, skorzystać z video prezentacji, a nawet obejrzeć filmik pokazujący wybrane przez nich mieszkanie. Finalnie klienci mogą też korespondencyjnie podpisać umowę rezerwacyjną – mówi Monika Golec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży  firmy Budnex. Dodatkowo jeżeli ktoś jest zainteresowany daną nieruchomością, może ją samodzielnie zarezerwować przez stronę dewelopera.

Starołęcka Dolina – poznaj inwestycję dewelopera Budnex