14 grudnia, 2018Strona główna

Budowa idzie pełną parą! Sprawdź to sam!

Ancona Development S.A. informuje, iż prace związane z realizacją domów na osiedlu Cicha Łąka – segmenty przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem i sukcesywnie wyłaniają ostateczną bryłę zabudowy. Spacerując po jej urokliwej okolicy, możesz samodzielnie przekonać się o tym, jak efektownie prezentuje się przestrzeń inwestycji.

Ancona Development S.A.informuje, iż prace związane z realizacją domów na osiedlu Cicha Łąka – segmenty przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem i sukcesywnie wyłaniają ostateczną bryłę zabudowy. Spacerując po jej urokliwej okolicy, możesz samodzielnie przekonać się o tym, jak efektownie prezentuje się przestrzeń inwestycji.

Obecnie w segmentach wstawiane są okna oraz rozpoczął się etap montażu elewacji, która ze względu na swoją zróżnicowaną formę, wymaga szczególnej staranności prac. Planowany termin odbioru budynków to luty/marzec 2019 roku, więc już całkiem niedługo, możesz przeprowadzić się do wnętrz, które zaspokoją potrzeby całej rodziny. Warto właśnie teraz odwiedzić plac budowy, by przekonać się, że jakość zastosowanych materiałów oraz staranność prac, są zachowane na najwyższym poziomie.

Jeżeli poszukujesz wygodnego domu w konkurencyjnej cenie, położonego w zacisznej okolicy, łączącej podmiejski spokój z mnogością licznych udogodnień infrastrukturalnych to znakomicie trafiłeś. W sprzedaży znajdują się jeszcze domy o powierzchni od 89 m2 do 118 m2 z ogródkami, dającymi dużą swobodę aranżacyjną.

Zielone sąsiedztwo gwarantuje spokój, ciszę i kameralna atmosferę. Na terenie osiedla przewidziano miejsce na plac zabaw dla najmłodszych. Do każdego segmentu przynależą dwa miejsca postojowe. Istnieje także możliwość zakupu garażu podziemnego. Wysokie poddasze to dobra przestrzeń do aranżacji dodatkowych pomieszczeń. Dasz się skusić?

Zobacz inne inwestycje w Józefosławiu.