Autor: Dopoznania.pl
18 czerwca, 2019Zakup inwestycyjny

Budowa Leonarda 8 wystartowała

Realizowana na poznańskich Winiarach inwestycja nabiera kształtów. Wraz z początkiem czerwca ruszyły prace ziemne, a pierwsze fundamenty zostały wylane. Kameralny projekt obejmuje 9 mieszkań, garaże oraz naziemne miejsca postojowe. Zakończenie budowy zaplanowano na połowę 2020 roku. 

Trzykondygnacyjny budynek przy ulicy Leonarda 8 pomieści 9 mieszkań, w tym dwupoziomowe apartamenty. Powierzchnie oferowanych lokali mieszczą się w przedziale od 42 do 96 m2. – Największe lokale to dwupoziomowe apartamenty, gdzie pierwszą kondygnację stanowią: salon z kuchnią lub aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka, natomiast drugą - dwa (lub trzy) pokoje i dodatkowa łazienka – podkreśla Michał Wawrzyniak z marki DRN Concept Deweloper. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w przypadku rodzin, jak i przedsiębiorców, którzy chcą zarobić na wynajmie.

Deweloper na pierwszym miejscu postawił komfort przyszłych mieszkańców. – Istnieje możliwość łączenia powierzchni zarówno w poziomie, jak i w pionie. Ponadto do każdego lokalu przynależy balkon – dodaje Michał Wawrzyniak.

Leonarda 8 to także doskonała lokalizacja. Dobra komunikacja, bliskość zieleni (tereny rekreacyjne Sołacza, Cytadela), wygodny dostęp do handlu i usług oraz zaplecze edukacyjne to atuty, które z pewnością docenia nabywcy nowych mieszkań na Winiarach.