Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2021Newsy

Budowa Rezydencji Winiary zgodna z harmonogramem

Na placu budowy inwestycji mieszkaniowej Rezydencja Winiary praca wre. Prowadzone aktualnie działania skupiają się na hali garażowej. Na nabywców czekają ostatnie trzy mieszkania, usytuowane na najniższych kondygnacjach budynku.

Budowa Rezydencji Winiary postępuje zgodnie z przyjętym harmonogramem. Aktualnie trwa budowa hali garażowej, a następnie stawiana będzie pierwsza kondygnacja poziomu mieszkalnego. - Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się, że prace budowlane są wykonywane bez jakichkolwiek opóźnień. Zależy nam na terminowym oddaniu mieszkań do rąk klientów i jako deweloper projektu dokładamy w tym kierunku wszelkich starań. Oczywiście zdrowie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego ponad wszystko stawiamy środki bezpieczeństwa również związane z obostrzeniami pandemicznymi. - mówi Marek Smogór, przedstawiciel firmy Quadro Development. Zakończenie budowy przewidziane zostało na pierwszą połowę 2022 roku.

Rezydencja Winiary docelowo składać się będzie z 31 lokali w układach 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych oraz 2 lokali usługowych. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie trzy mieszkania 3-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 56,1 do 58,7 m2. Do jednego z nich przynależy dodatkowa przestrzeń w formie tarasu, zaś do dysponuje balkonem o metrażu aż 8,8 mkw. - Mieszkania 3-pokojowe to lokale z przestronnym wnętrzem o dużych możliwościach aranżacyjnych. Zadowoleni z niego będą, przede wszystkim, klienci z rodzinami, którzy oczekują życia w dogodnych warunkach. Warto wspomnieć o tym, że jedno z mieszkań umiejscowione zostanie od południowo-zachodniej strony, dzięki czemu pomieszczenia wewnątrz eksponowane będą przez promienie słońca do późnego popołudnia. - dodał Marek Smogór.

Mówiąc o zaletach Rezydencji Winiary nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Budynek powstaje przy ulicy Wyłom, w okolicy przystanków komunikacji miejskiej, punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych. W tej samej dzielnicy Poznania, w trakcie jednych z końcowych etapów budowy, jest druga inwestycja dewelopera Quadro Development, Piątkowska 103. Składać się ona będzie z 42 mieszkań, spośród których możliwe do zakupu bądź rezerwacji są ostatnie cztery lokale. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę 2021 roku.