Autor: Dopoznania.pl
31 sierpnia, 2020Newsy

Budowa Śródki OdNowa 2 na półmetku

Śródka OdNowa 2 rośnie w oczach! Do końca trzeciego kwartału bieżącego roku poziom zaawansowania budowy osiągnie 50%. Już teraz stoją mury trzeciej kondygnacji, a aktualne działania skupiają się na stropach. Zgodnie z planem, realizacja nowych mieszkań na poznańskiej Śródce zakończy się IV kwartale 2021 roku.

Oferowana przez dewelopera Grupa Partner, inwestycja dedykowana jest klientom poszukującym wygodnych czterech kątów w Poznaniu. W ramach projektu przy ulicy Bernata oddany zostanie czterokondygnacyjny budynek, w którym inwestor zaaranżuje 83 mieszkania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper przewidział szeroki wachlarz metraży – od funkcjonalnych kawalerek po lokale 4-pokojowe. Dostępne powierzchnie wahają się od 35 do 82 m2, a ceny rozpoczynają się od 260 tys. zł brutto. Zadbano także o udogodnienia, takie jak cichobieżne windy, komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa oraz naziemne miejsca postojowe. – Tylko teraz trwa wyjątkowa promocja. Do wszystkich mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych dajemy komórkę lokatorską gratis, a to oznacza oszczędność blisko 15 tys. złotych – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. Nieruchomości Grupy Partner. Inwestor zadba też o części wspólne, jak drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie.

Pomimo ciężkiej sytuacji społeczno-gospodarczej prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. W większej części budynku stoją mury trzeciej kondygnacji i wylewane są stropy nad piętrem. – Harmonogram zakłada, że za kilka tygodni Śródka OdNowa 2 osiągnie docelową wysokość trzech pięter. Dlatego nie zwalniamy tempa, by przed końcem roku mieć stan surowy zamknięty – podkreśla Michał Wawrzyniak. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2021 roku.

Mówiąc o zaletach inwestycji Śródka OdNowa 2 nie można zapomnieć o dogodnej lokalizacji. Budynek usytuowany jest w atrakcyjnej części poznańskiego Nowego Miasta. W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera Grupa Partner znaleźć można tereny rekreacyjne, z Jeziorem Maltańskim i Ostrowem Tumskim na czele. Na uwagę zasługuje również bliskość rozwiniętej infrastruktury, niewielka odległość od centrum oraz wygodna i szybka komunikacja z innymi częściami Poznania.