7 lutego, 2019Strona główna

Ceny od 370 000 do 390 000 złotych za apartament!

Osada Lusowo to magiczne miejsce o architekturze, która inspiruje. Położone zaledwie 300 m od plaży Jeziora Lusowskiego, przyciąga osoby poszukujące cichej okolicy w sąsiedztwie licznych udogodnień rekreacyjnych. Ceny apartamentów, wchodzących w jego skład, wahają się od 370 000 złotych do 390 000 złotych, a ich wyposażenie i układ pomieszczeń, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Osada Lusowo, który z równie dużą starannością podszedł do kwestii planowania osiedla jak i jego solidnego wykonania. W efekcie, budynki zachwycają nowoczesną architekturą, która jednocześnie dobrze komponuje się z otaczającą je okolicą. Do każdego lokalu przynależy ogródek oraz miejsce postojowe. Powierzchnia apartamentów wynosi od 69 m2 do 72 m2. Układ pomieszczeń jest dwukondygnacyjny. Mieszkańcy mają dodatkowo do dyspozycji poddasze. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na prywatny ogródek. Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany i ogrodzony. W częściach wspólnych zaplanowano także dwa budynki wielogarażowe.

Biorąc pod uwagę wysoki standard oraz atrakcyjną lokalizację, w pobliżu ciekawie zagospodarowanych terenów zielonych, zaproponowana cena za apartamenty jest rzeczywiście konkurencyjna. Osiedlając się w tej okolicy, możesz dodatkowo korzystać z wygodnej bliskości Poznania (dojazd do jego centrum zajmuje ok. 25 minut). Swobodę poruszania się po całym regionie, gwarantuje dostęp do trasy nr 92, S11 oraz autostrady A2.