Autor: Dopoznania.pl
24 listopada, 2021Newsy

Chrzanovska 16 – sprawdź ofertę nowych domów na Szczepankowie

Chrzanovska 16 to nowy punkt na mapie mieszkaniowej Szczepankowa. Realizowane przez AT Inwest osiedle przeznaczone jest dla osób, którym zależy na połączeniu miejskiej wygody i kameralnego klimatu, charakterystycznego dla przedmieścia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem budowa inwestycji zakończy się w IV kwartale 2022 r.

Powstające przy ul. Chrzanowskiej w Poznaniu, osiedle składać się będzie z sześciu połączonych garażami budynków. W sumie deweloper przygotuje dwanaście lokali o powierzchni 129,20 i 133,50 m2 do wyboru. Oferowane domy wyróżniać będzie funkcjonalny układ pomieszczeń, zapewniający przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu. Na parterze zaplanowano przestronny salon z jadalnią, otwartą kuchnię oraz toaleta. Piętro zaaranżować można zgodnie z własnymi potrzebami – klient może zdecydować się np. na 4 sypialnie lub 3 sypialnie i 2 łazienki.

Każdy segment zyska ogród, który doskonale sprawdzi się w roli prywatnej, przydomowej strefy relaksu. Własny kawałek zieleni pozwoli także na rozwinięcie pasji ogrodniczych. Oferowane przez dewelopera, nowe domy bliźniaczej w Szczepankowie, połączone są przestronnymi garażami, w których znajdzie się miejsce na samochód, rowery, wózek dla dziecka oraz domowe wyposażenie. Nabywcy zyskają także dodatkowe miejsce postojowe przez domem.

Deweloper AT Inwest postawił na wysokiej jakości materiały, spełniające kryteria najnowszych warunków technicznych. Ponadto wszystkie budynki przygotowano do montażu paneli fotowoltaicznych.

Ciesz się spokojem na co dzień i nie rezygnuj z dobrego dostępu do centrum. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój idealny dom w atrakcyjnej części Nowego Miasta.