31 maja, 2017Strona główna

Co buduje się we Wrocławiu – premiery na rynku pierwotnym

Wrocław to miasto warte zamieszkania. Swoich własnych czterech kątów poszukują tu zarówno rodowici wrocławianie, jak i osoby z innych miast, które w stolicy dolnego śląska chcą rozpocząć nowy rozdział. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, deweloperzy wciąż poszerzają swoją ofertę o nowe etapy popularnych inwestycji, jak i premierowe nieruchomości, zapewniając atrakcyjny wybór mieszkań i domów. Dzięki temu każdy, kto marzy o własnym M we Wrocławiu możne znaleźć coś idealnie dopasowanego do własnego stylu i potrzeb. Sprawdź co i gdzie buduje się we Wrocławiu. 

Wrocław to miasto warte zamieszkania. Swoich własnych czterech kątów poszukują tu zarówno rodowici wrocławianie, jak i osoby z innych miast, które w stolicy dolnego śląska chcą rozpocząć nowy rozdział. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, deweloperzy wciąż poszerzają swoją ofertę o nowe etapy popularnych inwestycji, jak i premierowe nieruchomości, zapewniając atrakcyjny wybór mieszkań i domów. Dzięki temu każdy, kto marzy o własnym M we Wrocławiu możne znaleźć coś idealnie dopasowanego do własnego stylu i potrzeb. Sprawdź co i gdzie buduje się we Wrocławiu.

Znane i lubiane inwestycje od sprawdzonych deweloperów
Klientom, którzy stawiają na sprawdzone rozwiązania i przed podjęciem decyzji chcą na własne oczy przekonać się jak będą mieszkać, polecić należy nowe etapy popularnych inwestycji deweloperskich. Swoją ofertę sprzedaży wciąż poszerza firma Archicom S.A., która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Jednym z jej największych wyróżników są osiedla społeczne, dedykowane nabywcom, dla których mieszkanie to coś więcej niż cztery kąty. Proponowane kompleksy łączą w sobie funkcję mieszkalną, handlowo-usługową, sportowo-rekreacyjną, a niekiedy także edukacyjną. Stosowane przez dewelopera rozwiązania umożliwiają integrację mieszkańców, dzięki czemu sąsiedzi przestają być anonimowymi postaciami i stają się dobrymi znajomymi, z którymi można spędzić wolny czas czy podzielić się obowiązkiem dowożenia dzieci do szkół.

Osoby, które cenią spokój i sąsiedztwo przyrody oraz dogodne połączenie z centrum miasta, znajdą swoje wymarzone „M” w projektach takich jak: Olimpia Port, Cztery Pory Roku czy Księżno. Pierwsze z osiedli zlokalizowane jest w najbardziej zielonej części miasta, na styku Sępolina i Swojczyc. Realizowane budynki usytuowane są wzdłuż nadodrzańskich bulwarów, gdzie znaleźć można marinę dla kajaków i łódek oraz barki pełniące funkcje kulturalno-rozrywkowe. Tak inspirujące otoczenie to doskonała przestrzeń do codziennego relaksu, joggingu czy wycieczek rowerowych. Najlepszym dowodem najwyższej jakości oferowanego osiedla, jest fakt, że już ponad 1000 mieszkań znalazło swoich właścicieli.

Kolejny kompleks – Cztery Pory Roku – zlokalizowany jest w cieszącym się sporym zainteresowaniem Jagodnie i został uznany przez czytelników Gazety Wrocławskiej za Najpiękniejsze Osiedle Dolnego Śląska. Inwestycja realizowana jest od 12 lat - pierwsze budynki stawiane były na otwartej przestrzeni, teraz okolica pochwalić się może własnymi ciągami komunikacyjnymi, małą architekturą oraz bazą rekreacyjną. Mieszkańcy Czterech Pór Roku mogą spędzać czas nie tylko w ciekawie zaaranżowanych częściach wspólnych, ale także w świecie wirtualnym na osiedlowym forum.

Równie interesująco prezentuje się usytuowana na Krzykach inwestycja Księżno. Zastosowanie znanych z poprzednich projektów rozwiązań sprawia, że właściciele lokali mogą cieszyć się przestrzeniami takimi jak klub fitness, plac do gry w piłkę czy klub mieszkańca.

Dla klientów, którzy lubią być zawsze w centrum wydarzeń Archicom S.A. przygotował inwestycję River Point. Kompleks ten zlokalizowany jest na Kępie Mieszczańskiej, będącej kwintesencją Wrocławia. Osoby, które zdecydują się na jedno z nowych „M” w River Point będą mogły cieszyć się panoramą Starego Miasta, a także bliskością rozrywek, ośrodków kultury i biznesu. W ofercie znalazły się apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach, największe z nich mają aż 180 m2. Lokale posiadają duże przeszklenia oraz balkony i loggie o głębokości do 2,4 m. Dodatkowo usytuowanie budynków wzdłuż nadodrzańskich bulwarów sprawia, że mieszkańcy mogą rozkoszować się relaksem na łonie przyrody każdego dnia.

Na kontynuację swoich projektów zdecydował się również Lokum Deweloper. Pierwsza z propozycji – Lokum di Trevi - zlokalizowana jest na wrocławskich Krzykach i stanowi samowystarczalny kompleks. Właściciele mieszkań na tym osiedlu doceniają przestrzeń wyłączoną z ruchu kołowego, w której znaleźć można fontanny, siłownię plenerową, plac zabaw i ciekawie zaaranżowaną zieleń. Jednym z wyróżników inwestycji jest Pasaż di Trevi, dzięki któremu tuż za przysłowiowym progiem można zrobić najważniejsze zakupy czy skorzystać z usług fryzjera. Wszystko to sprawia, że Lokum di Trevi jest przyjazną przestrzenią, w której można cieszyć się pełnym komfortem.

Drugi z projektów dewelopera – Lokum Victoria – idealnie wpisuje się w koncepcje city-life balance, zakładającą zachowanie odpowiedniej proporcji pomiędzy swobodą i możliwością codziennego relaksu, a dostępem do centrum dużego miasta ze wszystkimi jego udogodnieniami i atrakcjami. Dzięki położeniu na wrocławskim Starym Mieście, nabywcy nowych mieszkań w Lokum Victoria będą mogli cieszyć się bliskością m.in.: Rynku, Dworca Głównego PKP, Uniwersytetu Wrocławskiego, Parku Grabiszyńskiego, Teatru Polskiego czy Kina Nowe Horyzonty.

Wielkie premiery
Odpowiadający za realizację projektu Osada Dębowa deweloperOmega Buildings zdecydował się na budowę kolejnej inwestycji. Biorąc pod uwagę zdobyte doświadczenie, stawianie na sprawdzone rozwiązania oraz dbałość o potrzeby klientów, można mieć pewność, że Osada Kolorowa okaże się kolejnym sukcesem firmy. Projekt zlokalizowany jest na wrocławskich Maślicach, będących atrakcyjnym miejscem do życia, które łączy w sobie bliskość natury z nowoczesną infrastrukturą. Codzienny odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnia tu m.in.: Las Rędzinski, Pilczycki, Mokrzański oraz Osobowicki. Oferta Osady Kolorowej obejmuje lokale 2-, 3- 4-pokojowe o metrażu od 35 do 115 m2. Dla najbardziej wymagających nabywców przygotowano mieszkania dwupoziomowe. Tak szeroki wybór sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, seniorzy, jak i młodzi ludzie planujący zakup swojego pierwszego własnego „M”. Osiedle będzie mogło pochwalić się pełną infrastrukturą, na którą złożą się chodniki, oświetlenie, zielone skwery, place zabaw oraz miejsca postojowe naziemne i podziemne. Warto dodać, że większość z oferowanych mieszkań kwalifikuje się do dopłaty w ramach MDM Wrocław.

Druga z premierowych propozycji to prawdziwa gratka dla miłośników miejskiego stylu i oryginalnych rozwiązań. Oferowana przez Bouygues Immobilier Polska inwestycja Jagiełły 6 to unikalny projekt, za którym stoi znany wrocławski architekt Zbigniew Maćkow. W łączącym w sobie elementy tradycji i nowoczesności budynku powstanie łącznie 69 wygodnych apartamentów. Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami na Jagiełły 6 mogą wybierać pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 23 do 167 m2. Deweloper pomyślał o rozwiązaniach, które zdecydowanie podniosą komfort mieszkania, można wśród nich wymienić wewnętrzny zielony dziedziniec czy halę garażową. Jednym z największych zalet kompleksu jest jego lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu mieszkańcy na wyciagnięcie ręki mieć będą najważniejsze punkty Wrocławia, takie jak choćby Rynek, Wyspę Słodową, Odrę czy Uniwersytet Wrocławski.

Ostatnia z prezentowanych premier należy do wspomnianego już wcześniej Lokum Deweloper. Zlokalizowana na Śródmieściu inwestycja Lokum Vena to symbol stylu i elegancji. Osiedle składać się będzie z historycznej neogotyckiej zabudowy oraz utrzymanej w minimalistycznym stylu nowoczesnej części. Propozycja ta trafi w gust wszystkich, którym zależy na harmonijnym połączeniu kameralnego klimatu z bliskością centrum. Właściciele nowych mieszkań w Lokum Vena zyskają wspaniałe sąsiedztwo w postaci Ostrowa Tumskiego, Rynku, nadodrzańskich bulwarów, ośrodków sportowych oraz ważnych szkół i uczelni wyższych.

Przemyśl dokładnie wszystkie swoje potrzeby i sprawdź ofertę premierowych inwestycji na rynku pierwotnym we Wrocławiu.