Autor: Dopoznania.pl
17 stycznia, 2020Newsy

Coraz mniej wolnych domów w Robakowie pod Poznaniem

Osiedle Przyjazne III to kolejny etap znanego projektu dewelopera R.F. Construction. W ramach realizowanego w Robakowie pod Poznaniem osiedla oddane zostaną atrakcyjne lokale mieszkalne w zabudowie dwulokalowej. W sprzedaży zostały ostatnie domy – warto się pospieszyć.

Zlokalizowane na terenie gminy Kórnik, Osiedle Przyjazne cieszy się sporym zainteresowaniem klientów poszukujących nowego domu blisko Poznania. Najlepszym tego dowodem jest budowa kolejnego, trzeciego już etapu inwestycji. W ramach tej fazy budowy oddanych zostanie 20 segmentów w zabudowie bliźniaczej.

Połączenie korzystnej ceny, dobrej lokalizacji i wysokiej jakości przekłada się na szybką sprzedaż lokali. Klienci, którzy planują zakup nowego domu w Robakowie wybierać mogą pomiędzy ostatnimi nieruchomościami. Są to 4-pokojowe segmenty o powierzchni 75,51 i 72,87 m2. Każdy z nich składa się z parteru, piętra i poddasza. Oferowane domy ulokowane są na działkach liczących od 384 do 443 m2.

Warto przyjrzeć się bliżej propozycji R.F. Construction, zwłaszcza że deweloper zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kredytów hipotecznych.