Autor: Klaudia
25 marca, 2019Newsy

Coraz mniej wolnych mieszkań! Spiesz się i łap okazję na wymarzone M!

Wysmakowana architektura, idealnie skomponowana, pełna nowoczesnych udogodnień przestrzeń  oraz podmiejski charakter okolicy tworzą połączenie, któremu trudno się oprzeć. Osada Lusowo przyciąga poszukiwaczy wysokiej jakości i nieprzeciętnego komfortu. Chcesz dołączyć do ich grona? Musisz się pospieszyć, ponieważ liczba dostępnych jeszcze apartamentów maleje z dnia na dzień.

Deweloper Osada Lusowo informuje, iż w sprzedaży znajdują się lokale o powierzchni od 69,53 m2 do 71,37 m2. Każdy z nich zapewnia układ 4- pokojowy, na dwóch kondygnacjach oraz dodatkową przestrzeń poddasza do dowolnego zaaranżowania. Parter przeznaczony został na część dzienną, na piętrze znajdują się sypialnie i łazienka. Każda nieruchomość posiada prywatny ogródek, na który prowadzi bezpośrednie wyjście z pokoju dziennego. Ceny rozpoczynają się już od 370 000 złotych, co zważając na standard i lokalizację inwestycji jest rzeczywiście atrakcyjną ofertą.

Na terenie inwestycji znajdują się dwa budynki wielogarażowe. Przed każdym lokalem dostępne jest dodatkowo miejsce postojowe. Teren osiedla jest ogrodzony i wyposażony w brukowaną drogę wewnętrzną.

Lokalizacja w pobliżu Jeziora Lusowskiego skutecznie motywuje do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. Okolica obfituje w liczne tereny rekreacyjne i zapewnia rzeczywisty spokój oraz możliwość nieskrępowanego wypoczynku, w kontakcie z naturą. W połączeniu z pobliską infrastrukturą i sąsiedztwem Poznania tworzy to realnie atrakcyjną przestrzeń.