Autor: Dopoznania.pl
3 grudnia, 2019Newsy

Coraz mniej wolnych mieszkań w inwestycji Zielony Brochów

Hossanova Zielony BrochówZielony Brochów to nowa inwestycja mieszkaniowa, realizowana w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Gruzińskiej. Propozycja dewelopera Hossanova cieszy się dużym zainteresowaniem, wśród klientów poszukujących nowego mieszkania we Wrocławiu. Aktualnie w sprzedaży znaleźć można atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe. Zgodnie z planem zakończenie budowy nastąpi na początku przyszłego roku.

Powstające na Brochowie osiedle składać się będzie z czterech 3-piętrowych budynków wielorodzinnych. Łącznie oddane zostaną 52 mieszkania o układach 2- i 3-pokojowych. Pula dostępnych lokali regularnie się zmniejsza. W aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można mieszkania 3-pokojowe liczące od 50 do 83,46 m2. Lokale te posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu lub tarasu. Na miłośników zieleni czeka ostatnie Hossanova Zielony Brochówmieszkanie parterowe z przynależnym ogródkiem – lokal 3_1_4. Ciekawym rozwiązaniem są także antresole, znajdujące się w wybranych „M”.

Osiedle deweloperskie Zielony Brochów to doskonałe rozwiązanie, dla wszystkich którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Budowa inwestycji zmierza ku końcowi i już w przyszłym roku nabywcy odbiorą klucze do swoich nowych „M”. Warto dodać, że właściciele nowych mieszkań na Krzykach mogą także skorzystać z opcji wykończenia pod klucz, co przełoży się nie tylko na oszczędność czasu, ale także pieniędzy.