Autor: Dopoznania.pl
16 września, 2021Newsy

Cytrynowy Sad – Twój nowy dom blisko Poznania

Planujesz zakup nowego domu pod Poznaniem? Cenisz codzienny spokój i jednocześnie nie chcesz rezygnować ze sprawnego dojazdu do miasta? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Poznaj osiedle Cytrynowy Sad w Dachowej. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, oferowane przez Scandic Park, nowe segmenty w zabudowie szeregowej będą gotowe już w październiku br.

Inwestycja deweloperska Cytrynowy Sad pomyślana została jako kameralne, przyjazne do życia miejsce, które charakteryzować się będzie niewielkim zagęszczeniem zabudowy. Całość składać się będzie z 36 lokali mieszkalnych o powierzchni 57m2, 71 m2 i 72 m2. Każdy z nich zyska garaż lub wiatę garażową.

Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, zyskasz atrakcyjną przestrzeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Dużą zaletą są także przydomowe ogródki, które sprawiają, że relaks na świeżym powietrzu możliwy jest tuż za progiem własnego „M”.

Kolejną zaletą nowych domów przy ul. Cytrynowej jest lokalizacja. Dachowa to niewielka miejscowość położona w połowie drogi pomiędzy Poznaniem a Kórnikiem. Miejsce to w harmonijny sposób łączy codzienny spokój z dobrym dostępem do niezbędnych udogodnień. W okolicy inwestycji Scandic Park działają m.in.: sklep spożywczy, przedszkola, szkoły,  poczta, centrum medyczne, kościół, restauracja oraz stacja PKP.

Jeżeli szukasz nowoczesnego, kompleksowo zaplanowanego nowego miejsca do życia na przedmieściach, trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera i wybierz najlepsze rozwiązanie.