Autor: Dopoznania.pl
1 lipca, 2024Newsy

Dekpol Deweloper z nową inwestycją w Warszawie

Dekpol Deweloper rusza na podbój Warszawy! Do oferty wprowadza on nowość – OVAL SKY, projekt, który powstanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wola w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 33. Inwestycja obejmie 333 apartamenty, które idealnie sprawdzą się jako opcja pod inwestycje.

Projekt OVAL SKY to 10-kondygnacyjny budynek, który w sumie pomieści aż 333 apartamenty. Ich metraże będą mieścić się w zakresie od 26 do 56 m2. Idealnie będą one wpasowywać się w potrzeby osób, które chcą kupić apartament w celach inwestycyjnych, ponieważ deweloper umożliwia zakup „M” wykończonego „pod klucz”, zaś zarządzanie apartamentem można śmiało przekazać sprawdzonemu w tym temacie operatorowi, spółce Grano Hotels, należącej do grupy Dekpol.

Dla wygody najemców – a przy tym dla podniesienia prestiżu inwestycji – zaplanowano wiele udogodnień. W OVAL SKY nie zabraknie rowerowni, przy której znajdzie się strefa napraw i mycia rowerów. Zaplanowano również wewnętrzny i zewnętrzny monitoring z kontrolą dostępu, co podniesie dodatkowo poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Dla zmotoryzowanych czeka 80 miejsc postojowych dla aut, w tym dwa przeznaczone dla niepełnosprawnych.

OVAL SKY to również nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne, które obniżą koszty utrzymania budynku, podobnie jak energooszczędne oświetlenie LED.

To jednak nie wszystko! Do dyspozycji najemców będzie stylowe lobby, liczącej ponad 200 m2 strefy coworking z salą konferencyjną oraz biblioteczką, która wpasuje się w potrzeby osób pracujących zdalnie. W budynku znajdzie się również sala kinowa, strefa fitness, która obejmuje saunę i siłownię, strefa relaksu z bilardem, PlayStation oraz piłkarzykami. Posiłek będzie można zaś zjeść w wysokiej klasy restauracji.

Największym atutem OVAL SKY jest jednak lokalizacja. Projekt realizowany będzie w doskonale skomunikowanej części Warszawy, skąd bez problemów dojechać można do dworca Warszawa Centrum czy Warszawa Zachodnia. OVAL SKY znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum wystawienniczego EXPO XXI.

Przekazanie lokali planowane jest na przełom lat 2025/2026.