7 września, 2018Strona główna

Deweloper pomaga w uzyskaniu kredytu

Podejmując decyzję o zakupie mieszkania, przy wykorzystaniu kredytu hipotecznego, warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy podpowiedzą w jaki sposób najłatwiej ograniczyć jego koszty do minimum, przy zachowaniu korzystnych warunków zadłużenia. Jeżeli chcesz zamieszkać w przyjaznej, praktycznej i cieszącej się dobrą opinią dzielnicy Poznania, postaw na osiedle Hawelańska, a pomoc doświadczonego doradcy kredytowego otrzymasz gratis

 

Podejmując decyzję o zakupie mieszkania, przy wykorzystaniu kredytu hipotecznego, warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy podpowiedzą w jaki sposób najłatwiej ograniczyć jego koszty do minimum, przy zachowaniu korzystnych warunków zadłużenia. Jeżeli chcesz zamieszkać w przyjaznej, praktycznej i cieszącej się dobrą opinią dzielnicy Poznania, postaw na osiedle Hawelańska, a pomoc doświadczonego doradcy kredytowego otrzymasz gratis.

Deweloper GGW oferuje wsparcie niezależnego i doskonale orientującego się w ofertach bankowych doradcy, który po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi, będzie w stanie dopasować możliwie najkorzystniejszy kredyt, pośród dostępnych na rynku w danym momencie. Wsparcie to jest całkowicie bezpłatne i co najważniejsze, pozwala na znaczną oszczędność czasu (potrzebnego na samodzielne przebrnięcie przez proces kredytowania) oraz pieniędzy (wybór optymalnej oferty, pozwoli zaoszczędzić odczuwalną kwotę). Doradca przeanalizuje rynek, pomoże skompletować niezbędne dokumenty i wypełnić pożądane formularze. Ponadto odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni wątpliwości, związane z zapisami w umowie.

Możesz więc stać się właścicielem komfortowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu, położonego w dogodnej bliskości ścisłego centrum. Niebanalna architektura, szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz estetycznie zagospodarowane części wspólne to atuty, które sprawiają, że osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.