Autor: Iza
21 czerwca, 2019Newsy

Dlaczego Nadolnik?

Chcesz zainwestować środki w nieruchomość pod wynajem? Wybór tej najodpowiedniejszej będzie gwarancją zysku oraz spokoju, że jej wartość pozostanie na odpowiednim poziomie a może nawet wzrośnie. Czym kierować się w trakcie inwestowania? Zainteresowaniem potencjalnych najemców.

Ich stały dostęp, w postaci studentów przyjeżdżających do Poznania, jest cechą charakterystyczną dla osiedla Nadolnik Compact Apartments. Dlaczego? Liczba miejsc w akademikach, jakie ma do zaoferowania miasto jest znacząco niższa, w porównaniu do liczby studiujących w nim osób. Wymagania lokalowe studentów rosną i wielu z nich poszukuje możliwości uniezależnienia się od współdzielonych przestrzeni. Odpowiedzią na ten trend jest właśnie osiedle Nadolnik Compact Apartments. Przy optymalnych kosztach utrzymania, pozwala zamieszkać w rzeczywiście komfortowych warunkach. Zakup takiego, małego apartamentu, będzie również znakomitą alternatywą dla rodziców, którzy planują wspomóc swoje dziecko na czas studiów. Nabycie lokalu będzie kosztem porównywalnym do najmu (liczonego przez okres nauki) a jednocześnie, może stać się później dla dziecka dodatkowym źródłem dochodu, gdy przeprowadzi się już do większego lokum.

Nadolnik Compact Apartments to nowoczesny kompleks, położony w wygodnej bliskości ścisłego centrum. Chętnych na najem – także pośród innych grup nabywców, nie zabraknie więc.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty Grupy Partner i kup nowe mieszkanie w Poznaniu, z myślą o inwestycji o pewnej stopie zwrotu.