Autor: Iza
27 czerwca, 2019Newsy

Dobre miejsce aby uwić swoje gniazdko

W wygodnej bliskości stolicy, w spokojnej i malowniczej okolicy pełnej zieleni, powstaje Osiedle Bocian. To właśnie tam, możesz rozpocząć zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia, zapewniając rodzinie warunki, na jakie zasługuje. Nowe domy pod Warszawą, z ogródkiem i garażem, zadowolą tych, którzy wysoki standard życia oraz należyte poczucie prywatności, traktują w sposób priorytetowy

Deweloper IMMOBART Sp. z o. o. Sp.k. zdecydował się na realizację swojego projektu w Zgorzale, mając na uwadze kameralny charakter okolicy, dający wytchnienie od zgiełku. Spokój i poczucie bezpieczeństwa, jakie ma do zaoferowania, stanowią wartości nie do przecenienia.

Zabudowa o dwóch typach – domy bliźniacze i wolnostojące, zapewni możliwość idealnego dopasowania, do wyobrażenia o idealnej przestrzeni do życia. Do każdego segmentu przynależy ogródek i dwa miejsca parkingowe bądź miejsce parkingowe i garaż. Realizacja osiedla została zaplanowana w kilku etapach, które połączy spójna forma architektoniczna. W przypadku domów w zabudowie bliźniaczej, dwie kondygnacje o pełnej wysokości, oferują powierzchnię od 73 m2 do 96 m2. Ponadto, klienci otrzymują także możliwość samodzielnej adaptacji poddasza, co znacząco poprawia swobodę przechowywania czy wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia mieszkalnego. Domy w zabudowie wolnostojącej, mają do zaoferowania 120 m2 powierzchni.

Wysoki standard wykończenia oraz bezpośrednie sąsiedztwo dzielnicy Urysnów, to dodatkowe atuty, jakimi może poszczycić się Osiedle Bocian.