18 grudnia, 2014Strona główna

Dogodna, podmiejska lokalizacja

Największym atutem Osiedla Przyjaznego w Robakowie jest bliskość nowoczesnej, drogi szybkiego ruchu S11 z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami i rozjazdami, dzięki której do Ronda Rataje można dojechać w zaledwie kwadrans. 

Największym atutem Osiedla Przyjaznego w Robakowie jest bliskość nowoczesnej drogi szybkiego ruchu S11 z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami i rozjazdami, dzięki której do Ronda Rataje można dojechać w zaledwie kwadrans.

Samo Robakowo jest spokojną i urokliwą miejscowością położoną nad Średzką Strugą, z której szybko można dotrzeć do Kórnika, gdzie znajdziemy dodatkowe atrakcje i tereny rekreacyjne (z zamkiem, arboretum i jeziorem na czele).  

Trzeba przyznać, że poznański deweloper R.F. Construction, który odpowiada za inwestycję w Robakowie, starannie wybrał lokalizację Osiedla (inne inwestycje dewelopera). Zadowoleni będą zwłaszcza ci, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i nowoczesnym mieszkaniu, w otoczeniu atrakcyjnej przyrody, ale jednocześnie cenią swój czas i chcą szybko oraz bezproblemowo dojeżdżać do Poznania. W pobliskich miejscowościach znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, apteki i  markety – czyli niezbędna infrastruktura oświatowa i handlowo-usługowa.

Docelowo na osiedlu powstanie 20 mieszkań – w 5 budynkach. Lokale będą miały powierzchnię do 79 m2. Projektanci zaplanowali następujący rozkład pomieszczeń: na parterach znajdą się: korytarze wejściowe, łazienki oraz przestronne salony z aneksami kuchennymi, z których będzie można wyjść na przydomowe tarasy; natomiast na piętrach przewidziano: 3 sypialnie (jeden z wyjściem na balkon) oraz łazienki.

Zobacz inne inwestycje w Poznaniu i okolicach.