3 sierpnia, 2015Newsy

Dogodny system płatności dla nabywców nieruchomości na Osiedlu Przyjaznym w Robakowie

Atrakcyjna lokalizacja i świetna architektura stanowią istotne walory inwestycji Osiedle Przyjazne w Robakowie. Nie są to jednak jedyne atuty nieruchomości.

Atrakcyjna lokalizacja i świetna architektura stanowią istotne walory inwestycji Osiedle Przyjazne w Robakowie. Nie są to jednak jedyne atuty nieruchomości.

Deweloper R. F. Construction oferuje dodatkowo swoim klientom kompleksową pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego sposobu finansowania zakupu. Ponadto proponuje korzystny system płatności.

Jakie są poszczególne etapy nabycia wymarzonego mieszkania?

Początkowo podpisywana jest umowa rezerwacyjna, a następnie Przedwstępna Umowa Sprzedaży, która konkretyzuje poszczególne warunki. Po ukończeniu budowy nieruchomości, sporządzany jest Protokół Technicznego Odbioru i Przekazania do Użytku Lokalu Mieszkalnego. Następnym etapem jest uiszczenie opłaty oraz podpisanie Umowy Ustanowienia Odrębnej Własności Lokalu i Sprzedaży (dokument ten musi posiadać formę aktu notarialnego). Ostatnie formalności to Wydanie w Posiadanie, czyli przekazanie kluczy do mieszkania/domu wraz z dokumentacją powykonawczą oraz świadectwami charakterystyki energetycznej.

Nabywcy nieruchomości mogą liczyć na jasne zasady płatności, oparte o harmonogram budowy oraz wsparcie niezależnych doradców w zakresie doboru właściwej formy finansowania tak poważnej decyzji, jaką jest zakup domu czy mieszkania. Dzięki kompleksowemu podejściu do zagadnienia, mieszkańcy Osiedla Przyjaznego w Robakowie bardzo wysoko oceniają usługi firmy R. F. Construction (inne inwestycje dewelopera).

Zobacz inne inwestycje w Robakowie.