Autor: Dopoznania.pl
26 stycznia, 2022Newsy

Dom dopasowany do Twoich marzeń i oczekiwań

Kawalerka, duże mieszkanie w centrum, a może własny dom z ogrodem na przedmieściach? Klienci rynku pierwotnego nieruchomości mają zróżnicowane potrzeby. Na szczęście w bogatej ofercie deweloperów każdy znajdzie coś dla siebie. Podpowiadamy jak wybrać idealną nieruchomość.

Mieszkania budowane w Poznaniu i okolicy są skrojone na miarę dzisiejszych nabywców. Zespoły projektowe uwzględniają oczekiwania różnych grup docelowych – od singla po rodziny z dziećmi. Poszukują nowych czterech kątów, warto zacząć od określenia swoich potrzeb i możliwości.

Czasami warto zaufać specjalistom! Deweloper Agrobex pochwalić się może ponad 30 latami doświadczenia, podczas których wypracował unikalne know-how i kompleksowe podejście do klienta. – Dysponujemy zróżnicowaną ofertą mieszkaniową pod względem proponowanych lokalizacji inwestycji, powierzchni mieszkań, udogodnień na terenie osiedla, kierowaną do różnych grup docelowych. Od projektów na przedmieściach Poznania, jak Osiedle Cybińska w Swarzędzu, Radosna IV w Zalasewie i Kleszczewo Park, po domy bliźniacze w Baranowie czy wyjątkowe Ville Sołackie wybudowane w najbardziej luksusowej dzielnicy Poznania . Klient może liczyć na pełną opiekę ze strony naszych specjalistów, fachowe doradztwo, kompetencję i najwyższe standardy obsługi – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Jednym z podstawowych czynników decydujących o wybierze konkretnego nieruchomości jest metraż. Domowe zacisze powinno zapewniać maksimum swobody i codziennego komfortu. - Projektując lokale mieszkalne w ramach inwestycji Apartamenty Bergera, braliśmy pod uwagę różnych klientów. Proponujemy duży wybór kawalerek i mieszkań dwupokojowych, które z pewnością sprawdzą się w przypadku osób młodych, w tym singli. Optymalny i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodną aranżację oraz wykończenie zgodnie z osobistymi preferencjami – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

- Czasami zdarza się, że przychodzi do naszego biura klient i… jest u progu nowego etapu w życiu, wkrótce założy rodzinę. Najczęściej doradzamy, żeby wybrać większe, 3-pokojowe mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum i w cenie poniżej 6000 zł brutto za mkw. To pozwoli poczuć swobodę już teraz, a w przyszłości zapewnić osobny pokój dla dziecka, sypialnię dla rodziców, a także strefę dzienną z salonem i kuchnią – wyjaśnia Marcin Ostojski z firmy KDM Deweloper. Dodatkowo do każdego domu przynależy indywidualny garaż, miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. – Takie rozwiązania również dostosowaliśmy do stylu życia przyszłych mieszkańców. Wszystko się zmienia, dziś mamy jedno auto, jutro możemy mieć dwa, a to nie będzie stanowić problemu, zapewniamy odpowiednie miejsce – dodaje przedstawiciel KDM Deweloper.

Centrum czy obrzeża? Blisko miejskiej gwaru czy w sąsiedztwie zieleni? „Wymarzonej lokalizacji” nie można zamknąć w jednej definicji. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że singiel postawi na centrum, rodzina z kolei wybierze osiedle w okolicy, gdzie można wybrać się na spacer, czy rower. Poznańscy deweloperzy dysponują pełną gamą propozycji, wystarczy tylko określić, co jest

dla nas kluczowe. – W naszym biurze swoje wymarzone mieszkanie znajdą osoby poszukujące ciszy, spokoju, mnóstwa terenów zielonych, lecz nadal w granicach miasta. Z myślą o nich tworzymy zielone serce Jeżyc, czyli osiedle Nowe Ogrody. Z drugiej strony, zdajemy sobie sprawę, że w centrum miasta jest wszystko, szczególnie dla aktywnych poznaniaków, dlatego wprowadziliśmy na rynek projekt Słowackiego 7. Różne oczekiwania klientów to wyzwanie, któremu chcemy sprostać – deklaruje Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Development.

- Poznań, a może jego przedmieścia? Przed takim wyborem stoi wiele rodzin wybierających dom, przeglądających oferty różnych firm. Sky Investments pomaga spełnić każde marzenie, ponieważ budujemy zarówno w stolicy Wielkopolski, jak i w gminie Swarzędz – tłumaczy Katarzyna Wyszyńska z biura sprzedaży Sky Investments, wspominając o Rodzinnych Podolanach i Nowym Gruszczynie.

- Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest kompleksowość każdego nowego projektu oraz odpowiednia lokalizacja. Nasza branża  jest świadoma potrzeb każdej grupy klientów, a różnorodna oferta pozwala spełnić oczekiwania i potrzeby poszukujących własnego M. Warto dodać, że deweloperzy zrzeszeni w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich są zobligowani do świadczenia najwyższych standardów, na co wskazuje m.in. Kodeks Dobrych Praktyk, który reguluje wzajemne prawa i obowiązki w relacji klient - deweloper. - podsumowuje Andrzej Marszałek, Prezes Zarządu Oddziału Poznańskiego PZFD.