Autor: Iza
29 marca, 2019Newsy

Domy gotowe do odbioru

Osiedlowa II – domy to kolejny już etap inwestycji, powstający przy ul. Św. Brata Alberta w Gdańsku. Składa się z 13 domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej. W sprzedaży znajdują się jeszcze dwa z nich – są to nieruchomości gotowe do odbioru, więc pozwalają na rzeczywiście szybkie przeprowadzenie się do wymarzonej przestrzeni.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper City House, który dzięki swojemu doświadczeniu i mocnemu skoncentrowaniu się na oczekiwaniach klientów, stworzył projekt, zapewniający maksymalną wygodę życia. Domy posiadają powierzchnię 121,15 m2 i znajdują się na działce wielkości 129 m2. Dwukondygnacyjny układ, pozwala na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od sypialnej, co znacząco podnosi komfort i poczucie prywatności wszystkich członków rodziny. Na parterze znajduje się salon z aneksem, WC oraz garaż. Piętro podzielone zostało na trzy ustawne pokoje, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, stanowiący integralną część ogrodu.

Taka przestrzeń, swobodnie zaspokoi potrzeby czteroosobowej rodziny, gwarantując dodatkową, zewnętrzną strefę wypoczynkową. Dodatkowo, warto zaznaczyć, iż części wspólne inwestycji również zostały pomysłowo zaaranżowane i starannie wykończone. Dwa ostatnie, gotowe już domy, dostępne są w promocyjnej cenie. Możesz stać się właścicielem jednego z nich, już za 560 000 złotych. Mając na uwadze wysoką jakość budynków oraz staranność ich wykonania, oferowana przez nie trwałość, zapewni Ci satysfakcję na długie dekady.