Autor: Dopoznania.pl
8 stycznia, 2021Newsy

Domy od dewelopera koło nowego Tomyśla

Planujesz zakup nowego domu z ogrodem? Cenisz wysoką jakość i kameralną lokalizację? Poznaj Osiedle Klonowe w Glinnie k. Nowego Tomyśla. Za realizację projektu odpowiada deweloper Akropol Inwestycje.

Inwestycja w pobliżu Nowego Tomyśla cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Najlepszym tego dowodem jest sprzedaż kolejnego, piątego już etapu przedsięwzięcia. Osiedle Klonowe obejmuje nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane w wyjątkowo zielonej okolicy.

Liczące niecałe 75 m2 segmenty zapewniają komfortową, przyjazną do życia przestrzeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na parterze zaplanowano salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny z oknem oraz toaletę. Z kolei na piętrze rozmieszczone zostaną trzy sypialnie i przestronna łazienka. Całość uzupełnia prywatny, zielony ogródek, który umożliwi relaks na świeżym powietrzu tuż za progiem własnych czterech kątów. Warto dodać, że proponowane przez Akropol Inwestycje domy mają bezpośredni dojazd z drogi gminnej.

Zakup nowego domu na Osiedlu Klonowym w Glinnie polecić należy nabywcom ceniącym spokój i zaciszne sąsiedztwo. Miejscowość położona jest przy granicy z Nowym Tomyślem, co zapewni przyszłym mieszkańcom dobry dostęp do miejskiej infrastruktury, w tym sklepów, usług, szkoły.

Z myślą o klientach kupujących dom przy wsparciu kredytu hipotecznego, deweloper zapewnia pomoc doradcy finansowego.

Wygodna przestrzeń w atrakcyjnej cenie? Zamelduj się na Osiedlu Klonowym!