Autor: Iza
4 kwietnia, 2019Newsy

Domy szeregowe w atrakcyjnych, promocyjnych cenach

Szukasz atrakcyjnego domu w spokojniejszej części Gdańska? Chcesz zoptymalizować koszty jego zakupu, bez konieczności godzenia się na kompromisy względem jakości? Zobacz co do zaproponowania ma promocyjna oferta Osiedla Olchowa - domy. To pomysłowo zaprojektowane miejsce, do którego z ochotą będziesz wracać po ciężkim dniu, by cieszyć się spokojem życia rodzinnego.

Deweloper City House zdecydował się na realizację swojego projektu w kameralnej i dobrze skomunikowanej z resztą miasta dzielnicy, która zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień infrastrukturalnych, decydujących o wygodzie miejskiego stylu życia. Lokalizacja ta jest także niezwykle praktyczna, ze względu na dostęp do różnych połączeń komunikacji zbiorowej.

Osiedle tworzy zespół 92 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położonych przy spokojnej ulicy, oddalonej zaledwie 300 m od ul. Kartuskiej. W sprzedaży znajdują się jeszcze domy o zróżnicowanej powierzchni i układzie. Na szczególną uwagę zasługują jednakże dwa segmenty, które dostępne są obecnie w promocyjnych cenach. Każdy z nich posiada powierzchnię 123,74 m2, z przynależną działką wielkości 139 m2. Projekt nieruchomości przewiduje układ dwukondygnacyjny, z garażem, znajdującym się w bryle budynku. Parter podzielony został na obszerny salon z aneksem, WC oraz wspomniany garaż. Piętro zapewnia układ 3- pokojowy z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym. Promocyjna cena domów wynosi 640 000 złotych. a planowany termin ich realizacji to koniec czerwca 2019 roku.