Autor: Dopoznania.pl
13 sierpnia, 2019Newsy

Domy w zabudowie bliźniaczej pod Poznaniem – sprawdź ofertę inwestycji w gminie Kleszczewo

DAROM Osiedle Nad Łowiskiem Śródka w gminie Kleszczewo to idealna lokalizacji dla wszystkich, którzy poszukują komfortowego nowego domu w okolicy Poznania. Osiedle nad Łowiskiem, to kwintesencja kameralnej i dającej wytchnienie przestrzeni, w której można wygodnie żyć. Nowoczesne i przestronne domy typu bliźniak z powodzeniem pomieszczą całą rodzinę, a dodatkowo zaspokoją potrzebę prywatności.

Deweloper DAROM Sp. z o.o. zdecydował się na realizację swojego projektu w malowniczym Kleszczewie, gminie która ma do zaoferowania liczne tereny zielone, a jednocześnie jest dogodnie położona względem Poznania. Dlatego też, tak chętnie jest wybierane przez wielbicieli podmiejskiego życia w komforcie. Dostępne w sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej, posiadają powierzchnię od 111,50 m2 do 113,40 m2. Wielkość DAROM Osiedle Nad Łowiskiemprzynależnych do nich działek waha się od 267,7  m2 do 417,9 m2. Dzięki takiej przestrzeni z łatwością zaaranżujesz odpowiednio wygodną przestrzeń dla całej rodziny.

Jeżeli szukasz nowego domu pod Poznaniem, to koniecznie sprawdź szczegóły inwestycji Osiedle nad Łowiskiem. Otaczają je piękne tereny, zachęcające do codziennej rekreacji. Młode rodziny z pewnością docenią łatwość dostępu do placówek oświatowych. Pobliska infrastruktura pozwala zaspokoić większość codziennych potrzeb. Te mniej typowe, możesz łatwo zrealizować, dzięki szybkiemu połączeniu komunikacyjnemu z Poznaniem. Utrzymaj miasto na wyciągnięcie ręki i nie rezygnuj z kameralnego klimatu.

Sprawdź oferty nowych domów w gminie Kleszczewo