Autor: Iza
8 marca, 2019Newsy

Domy z widokiem na lepsze życie!

Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie należytą ilość przestrzeni? Szukasz budynku o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, które można aranżować z dużą dowolnością, w zakresie elastycznego rozkładu ścian działowych? Marzy Ci się spokojna okolica, pozwalająca cieszyć uszy zaciszną atmosferą? Wszystko to i znacznie więcej, znajdziesz na osiedlu Ostoja Jelonek.

Powstała ona z myślą o wymagających klientach. Przestrzeń parteru została tak zaaranżowana, aby otwarta strefa stanowiąca część dzienną, mogła być funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne pomieszczenia – widną kuchnię z jadalnią oraz salon. Domy posiadają układ dwukondygnacyjny i oferują powierzchnię w wariancie 184,79 m2 lub 151,09 m2. Wielkość przynależnych od nich działek, waha się od 403 m2 do 574 m2. Na szczególną uwagę zasługują przestronne tarasy, których łączna powierzchnia dla jednego domu wynosi ponad 44 m2.

Deweloper Evox Sp. z o.o. Sp. k. postawił na lokalizację, która pozwala cieszyć się niezmąconym niczym spokojem. Malownicze sąsiedztwo, pełne terenów zielonych, zachęca do aktywnego wypoczynku. Wał ziemny, skutecznie oddziela teren osiedla od pozostałej zabudowy , tworząc naturalną, zieloną barierę. W okolicy znajdziesz niezbędne na co dzień udogodnienia, zaś sprawny dojazd do Poznania oraz szybkie poruszanie się po całym regionie, gwarantuje bliskość trasy S11.

Zamieszkaj w domu, do którego z chęcią będziesz wracać po ciężkim dniu. Już dziś postaw pierwszy krok, w drodze ku zmianie standardu życia na premium.