20 lutego, 2019Strona główna

Doskonała lokalizacja na Piątkowie!

Piątkowo to spokojna, dobrze rozwinięta dzielnica Poznania, która dzięki wygodnej lokalizacji, w pobliżu ścisłego centrum, zapewnia komfort miejskiego stylu życia, przy zachowaniu spokojniejszej atmosfery, pozbawionej nadmiernego tłoku i hałasu. 

Połączenie tych dwóch cech spowodowało, iż deweloper Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. zdecydował się na realizację swojego osiedla, właśnie w tej okolicy. Jeżeli zdecydujesz się zamieszkać na osiedlu Stróżyńskiego 11B etap III, zyskasz łatwy dostęp do znajdujących się w okolicy udogodnień. Jednocześnie, sprawnie i szybko dojedziesz do centrum oraz będziesz się swobodnie poruszać po innych dzielnicach miasta, korzystając z dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji zbiorowej. Na szczególną uwagę w tym zakresie, zasługuje linia Szybkiego Tramwaju.

Okolica przekona do siebie także zwolenników aktywnego wypoczynku. Liczne tereny rekreacyjne, urozmaicające tę część Poznania, gwarantują stały dostęp do kojącej zmysły zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się park osiedlowy z dużym placem zabaw oraz siłownią na świeżym powietrzu.

W takiej okolicy, z łatwością odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi, aktywne pary i single oraz wszyscy Ci, którzy wszechstronny komfort traktują w sposób priorytetowy. Mieszkania powstające w ramach trzeciego, realizowanego obecnie etapu inwestycji, mają zostać oddane do użytkowania w III kwartale 2019 roku. Już niebawem więc, możesz się przenieść „na swoje”, ciesząc przyjazną przestrzenią.