Autor: Dopoznania.pl
7 sierpnia, 2019Newsy

Drzwi Otwarte na osiedlu Zielone Rabowice II

Deweloper Greenbud zaprasza na Drzwi Otwarte inwestycji Zielone Rabowice II. Zarezerwuj czas w najbliższą sobotę, 10 sierpnia (godz. 10.00-14.00) i wybierz swój nowy dom pod Poznaniem.

To doskonała okazja, aby spotkać się ze specjalistami z biura sprzedaży, a także sprawdzić czas dojazdu z okolic Swarzędza do stolicy wielkopolski. - Przyjeżdżając do Rabowic, klient doceni lokalizację osiedla Zielone Rabowice II, tuż obok dwóch wielkopolskich miast. Naszą inwestycję rozwijamy kompleksowo, dbając też o wewnętrzne, oświetlone alejki. Pierwszy, już gotowy etap osiedla, potwierdza ten standard – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Osiedle Zielone Rabowice II znajduje się 2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania.

Klientom poszukujący wygodnego domu na przedmieściach polecamy najchętniej wybierane domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2. W części parterowej znalazł się salon z kuchnią oraz toaleta, a na piętrze rozlokowano łazienkę oraz dwie lub trzy sypialnie w zależności od preferencji nabywców.

Sprawdź oferty nowych domów w okolicy Poznania