Autor: Iza
29 marca, 2019Newsy

Duże metraże otwierają nowe perspektywy

Marzy Ci się większy metraż ale nie masz ochoty inwestować nadmiernie środków w zakup domu? Planujesz powiększenie rodziny i chcesz jej zapewnić należyty komfort? A może pracujesz w systemie home office i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na gabinet? Niezależnie od motywacji, obszerne mieszkania dwupoziomowe na osiedlu Nowe Kowale, powinny sprostać Twoim oczekiwaniom. Ich ceny rozpoczynają się już od 4 520 zł/m2.

Deweloper P.B.M. i R. BUDROS informuje, iż w ramach oferty sprzedaży, znajduje się jeszcze kilka ostatnich mieszkań, dostępnych w opcji z antresolą. Każde z nich położone jest na trzecim piętrze i zapewnia dużą swobodę aranżacyjną - biorąc pod uwagę przestrzeń antresoli, do dowolnego wykorzystania. Podstawowa kondygnacja także zapewnia niejednorodny podział powierzchni – od obszernego salonu z aneksem i łazienki poczynając a na salonie z kuchnią, dwóch pokojach i łazience kończąc. Osoby poszukujące układu z osobną kuchnią, również znajdą w ofercie idealne mieszkanie dla siebie. Wszelkie dodatkowe oczekiwania, względem łazienek i sypialni, pozwoli zrealizować antresola, która znajduje się na poddaszu.

Powierzchnia dostępnych jeszcze lokali waha się od 89,25 m2 do 108,97 m2. Ta przestrzeń, charakterystyczna dla domów jednorodzinnych – tutaj będzie do Twojej dyspozycji, w połączeniu z wygodą, jaką daje życie w nowocześnie zaprojektowanym budynku wielorodzinnym. Sprawdź szczegóły oferty już dziś i zamieszkaj w malowniczej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku.