Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Duże mieszkanie z pakietem korzyści

Deweloper P.B.M. i R. BUDROS wszechstronnie troszczy się o swoich klientów i proponuje im nowoczesne mieszkania pod Gdańskiem, wykonane z dużą dbałością o najdrobniejsze detale. Dodatkowo, tylko teraz, zapewnia możliwość skorzystania z pakietu korzyści. Sprawdź, jakie bonusy czekają na osoby, które zdecydują się na zakup lokalu na osiedlu Nowe Kowale.

Oferta specjalna skierowana jest do klientów, poszukujących dużego lokalu, gwarantującego odpowiednie poczucie prywatności i komfortu. Obecnie, w sprzedaży promocyjnej znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 90,94 m2 do 108,97 m2. Do każdego z nich, nabywca otrzyma pakiet złożony z internetu, telefonu i telewizji, obowiązujący przez rok. Usługa jest bezpłatna i pozwala na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych w pierwszym, najbardziej kosztownym etapie życia w nowym lokum, bez konieczności rezygnacji z ulubionych udogodnień.

Nowe Kowale to osiedle o ponadczasowej, eleganckiej architekturze oraz kompleksowo zagospodarowanych częściach wspólnych, które dzięki dużej ilości zieleni, tworzą przyjazne warunki do życia. Łatwy dostęp do zróżnicowanej infrastruktury, placówek oświatowych oraz trasy S7 zapewnia możliwość prowadzenia wygodnego stylu życia, z dostępem do niezbędnych na co dzień udogodnień.  To miejsce, w którym możesz rozpocząć zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia i zyskać niezależność, o której tak bardzo marzysz. Zarezerwuj mieszkanie już teraz i zdobądź pakiet korzyści.