Autor: Iza
8 marca, 2019Newsy

Duży wybór mieszkań - znajdź coś dla siebie

Osiedle Klimontowska BIS to kontynuacja sprawdzonego i cieszącego się dużym zainteresowaniem projektu mieszkaniowego, który maksymalnie wykorzystuje potencjał, jaki posiada warszawski Wawer – kameralna dzielnica pełna zieleni.

BJM DEVELOPMENT S.C. informuje, iż w ramach sprzedaży, dostępna jest jeszcze szeroka pula najpopularniejszych typów lokali, pośród których z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Klienci poszukujący mieszkań 2- pokojowych, mają jeszcze do wyboru nieruchomości o powierzchni od 49,53 m2 do 67,81 m2. Znajdują się one na różnych kondygnacjach i posiadają powierzchnię dodatkową w postaci balkonu bądź tarasu. Osoby o wyższych wymaganiach oraz Ci, którzy chcą zapewnić poczucie prywatności swojej rodzinie, zainteresuje zapewne opcja lokali 3- pokojowych. Tutaj do wyboru są jeszcze nieruchomości o powierzchni od 62,41 m2 do 68,20 m2. W tym przypadku także możesz liczyć na taras bądź balkon, na których swobodnie zaaranżujesz dodatkową przestrzeń wypoczynkową.

Każdy z trzech budynków, wchodzących w skład inwestycji, posiada podziemną halę garażową. Prosta bryła i stonowana kolorystyka, znakomicie wpisują się w charakter okolicy i stanowią doskonałe uzupełnienie wcześniej zrealizowanych etapów. Teren osiedla zostanie ogrodzony a budynki przystosowane do montażu systemu monitoringu. Wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia, znajdziesz właśnie tutaj.

Postaw na sprawdzony patent, który gwarantuje komfortową przestrzeń. Zarezerwuj jeden z lokali już dziś!